pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Nauka angielskiego biznesowego

Nauka angielskiego biznesowego

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pierr





Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 111

Post2017-11-05, 10:50    Nauka angielskiego biznesowego Odpowiedz z cytatem
Doradzicie jakieś dobre ksiązki czy kursy, które pomogą w nauce biznesowego angielskiego?
Reklamy
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2017-12-11, 17:13    Nauka angielskiego biznesowego Odpowiedz z cytatem
Empik oraz Speak up prowadzi takie kursy.
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 118

Post2019-03-05, 08:04    Nauka angielskiego biznesowego Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem to obecnie praktycznie każda duża szkoła językowa prowadzi kursy angielskiego biznesowego. I to w trakcie roku. Możesz również zdecydować się na wynajęcie nauczyciela aby przeprowadził kursy biznesowe w budynku firmy. Pracownicy dzięki temu nie bedą musieli chodzić do szkoły i bedziesz miał kontrolę nad tym czy rzeczywiście biorą udział w szkoleniach czy może nie....

Wiele firm prowadzi również szkolenia biznesowego angielskiego z dofinansowaniem! Można zyskać do 80% dofinansowania.
https://norton.edu.pl/szkolenia-dofinansowane/firmy-instytucje/kursy-angielskiego-krakow/
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2023-12-20, 15:00    Nauka angielskiego biznesowego Odpowiedz z cytatem
Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że takie filmiki edukacyjne jak na przykład https://youtu.be/i8EdG_I2XL8?si=7J545ZmCLtFqX0ta mogą być świetnym dodatkiem jeżeli chodzi o naukę języka obcego. Jest tam sporo przydatnych treści, które pozwolą wam uporządkować zdobytą dotychczas wiedzę. Zerknijcie tam, a myślę że nie pożałujecie.
Strona główna forum » Hydepark » Nauka angielskiego biznesowego
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm