pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Szukam pracy - ogłoszenia » Nawiążę współpracę z Agencjami Kredytowymi - Produkt P

Nawiążę współpracę z Agencjami Kredytowymi - Produkt P

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
monarcha111





Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 2

Post2014-11-13, 13:52    Nawiążę współpracę z Agencjami Kredytowymi - Produkt P Odpowiedz z cytatem
Rozpoczynamy otwartą współpracę z Agencjami kredytowymi na terenie całej Polski.

Duże prowizje, super produkt pożyczkowy, a także minimum formalności jak i szybka decyzja kredytowa dla klienta.
Prosta weryfikacja jak i wprowadzanie wniosków.

Jeśli prowadzisz firmę i masz biuro stacjonarne w dobrej lokalizacji i w Twojej branży znajduję się również PKD 64.19.Z, to ta oferta współpracy jest właśnie dla Ciebie.

Produkt pożyczkowy jest od 1 000 do 2 000 tysięcy na 6 i 12 miesięcy.
Weryfikacja klienta odbywa się na podstawie rozmowy z klientem.

Maksymalnie klient będzie mógł wnioskować od 1 000 do 2 000 tysięcy.
Innowacyjny i bardzo szybki proces udzielenia pożyczki
Minimum formalności oraz indywidualne podejście do każdego klienta
Szybka decyzja i krótki czas oczekiwania na wypłatę środków
W przypadku braku możliwości pełnej spłaty możliwość korzystnej dla klienta ugody Nie są sprawdzane BAZY KLIENTÓW.

Prowizja 8%
Powyżej 4 umów prowizja wynosi 9%

Zapraszamy do kontaktu.

wspolpraca@investium.pl

798 370 492
Reklamy
Lolit2





Dołączył: 16 Gru 2014
Posty: 1
Miasto: Warszawa

Post2014-12-16, 16:35    Nawiążę współpracę z Agencjami Kredytowymi - Produkt P Odpowiedz z cytatem
Jestem zainteresowany aczkolwiek Państwa telefon nie odbiera. Napisałem e-maila ale czekam na odpowiedź od 2 dni. Proszę o szybki kontakt.

Mariusz Lukierski
Strona główna forum » Szukam pracy - ogłoszenia » Nawiążę współpracę z Agencjami Kredytowymi - Produkt P
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm