pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Nawiążę współpracę z firmą kurierską

Nawiążę współpracę z firmą kurierską

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pankran





Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 22

Post2016-03-28, 12:59    Nawiążę współpracę z firmą kurierską Odpowiedz z cytatem
Cześć, zajmuję się drukowaniem fotoksiążek na zamówienie. W ostatnim czasie coraz częściej mam klientów z różnych części Polski, co wiąże ze sobą większe wydatki na przesyłki. Do tej pory korzystałem z usług poczty, ale teraz, kiedy już mam więcej tych zamówień, to po prostu nie wyrabiam się z lataniem na pocztę. Z kolei z tego co widziałem ceny, to kurierem nie za bardzo by mi się taka wysyłka opłacała. Może znacie jakąś alternatywę dla kuriera, która nie wiąże się z koniecznością biegania na pocztę?
Reklamy
olaf





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 20

Post2016-03-29, 14:38    Nawiążę współpracę z firmą kurierską Odpowiedz z cytatem
Możesz zwrócić uwagę na serwis przesyłek kurierskich wysyłaj taniej. Nawiązałem z nimi współpracę parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony. Oprócz tego że przesyłki kosztują bardzo tanio w porównaniu do tradycyjnego kuriera, to jeszcze do tego naliczane są comiesięczne rabaty za to, że jestem stałym klientem =) 10, 15, 20 zł z przesyłkę kurierską brzmi zachęcająco.
pankran





Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 22

Post2016-03-29, 19:46    Nawiążę współpracę z firmą kurierską Odpowiedz z cytatem
olaf napisał:
Możesz zwrócić uwagę na serwis przesyłek kurierskich wysyłaj taniej. Nawiązałem z nimi współpracę parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony. Oprócz tego że przesyłki kosztują bardzo tanio w porównaniu do tradycyjnego kuriera, to jeszcze do tego naliczane są comiesięczne rabaty za to, że jestem stałym klientem =) 10, 15, 20 zł z przesyłkę kurierską brzmi zachęcająco.


Znalazłem ich stronę i powiem ci, że ceny wysyłek rzeczywiście robią wrażenie Dzięki wielkie za polecenie:)http://www.wysylajtaniej.pl/index.php?akcja=cennik

Ostatnio zmieniony przez pankran dnia 2016-04-05, 13:02, w całości zmieniany 1 raz
Julusia





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 11

Post2016-03-30, 15:38    Nawiążę współpracę z firmą kurierską Odpowiedz z cytatem
pankran napisał:
olaf napisał:
Możesz zwrócić uwagę na serwis przesyłek kurierskich wysyłaj taniej. Nawiązałem z nimi współpracę parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony. Oprócz tego że przesyłki kosztują bardzo tanio w porównaniu do tradycyjnego kuriera, to jeszcze do tego naliczane są comiesięczne rabaty za to, że jestem stałym klientem =) 10, 15, 20 zł z przesyłkę kurierską brzmi zachęcająco.


Znalazłem ich stronę i powiem ci, że ceny wysyłek rzeczywiście robią wrażenie [url][/url]http://www.wysylajtaniej.pl/?akcja=cennik[url][/url] Dzięki wielkie za polecenie:)

Mi też się podoba, szukam właśnie firmę kurierską i już prawie podpisałam z jedną umowę, wydawało mi się, że mają porządną ofertę. Ale okazuje się, że jeszcze nie zapoznałam się ze wszystkim.
olaf





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 20

Post2016-03-30, 19:05    Nawiążę współpracę z firmą kurierską Odpowiedz z cytatem
Mi się wydaję, że te przesyłki tak tanio kosztują dla tego, że to nie jest zwykły kurier, tylko broker. Oni są jakby takimi pośrednikami pomiędzy firmami kurierskimi a klientami. Wysyłają bardzo dużo paczek dziennie, i przez to mogą mieć ceny niedostępne dla klienta indywidualnego.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-04-20, 01:18    Nawiążę współpracę z firmą kurierską Odpowiedz z cytatem
Jeżeli prowadzicie sprzedaż wysyłkową, może warto zastanowić się nad usprawnieniem realizacji zamówienia. Zobaczcie sobie możliwości platformy https://serwersms.pl - takie działania znacznie usprawniają kontakt z klientem.
murdoch





Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 20

Post2016-05-04, 01:17    Nawiążę współpracę z firmą kurierską Odpowiedz z cytatem
InPost np.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-05-05, 08:40    Nawiążę współpracę z firmą kurierską Odpowiedz z cytatem
pankran napisał:
olaf napisał:
Możesz zwrócić uwagę na serwis przesyłek kurierskich wysyłaj taniej. Nawiązałem z nimi współpracę parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony. Oprócz tego że przesyłki kosztują bardzo tanio w porównaniu do tradycyjnego kuriera, to jeszcze do tego naliczane są comiesięczne rabaty za to, że jestem stałym klientem =) 10, 15, 20 zł z przesyłkę kurierską brzmi zachęcająco.


Znalazłem ich stronę i powiem ci, że ceny wysyłek rzeczywiście robią wrażenie Dzięki wielkie za polecenie:)http://www.wysylajtaniej.pl/index.php?akcja=cennik


Ciekawa propozycja, nie słyszałem wcześniej o tej firmie.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-07-28, 12:30    Nawiążę współpracę z firmą kurierską Odpowiedz z cytatem
A dlaczego chcesz znalezc alternatywę dla przesyłek kurierskich? Przecież są one tanie i bardzo wygodne. Jest wiele firm kurierskich, ale z usług nie każdej warto jest korzystać. Ja mogę Ci polecić te przesyłki https://www.globkurier.pl/tanie-przesylki-kurierskie-krajowe.html . Są to przesyłki krajowe, które nie należą wcale do drogich a są bardzo wygodne. Sprawdz ich ofertę i skontaktuj się z tą firmą, bo na prawdę warto.
pienzyy


Audi
a8

Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 1
Miasto: Radom

Post2016-07-31, 00:17    Nawiążę współpracę z firmą kurierską Odpowiedz z cytatem
Zależy ile przesyłek w miesiącu obracasz, ale można trochę ceny ponegocjować. Rozejrzyj się za dobrym brokerem kurierskim. Nie chce tutaj polecac do przesylek firmowych ,ale do prywatnych korzystam z senditu bo kurier odbiera od Ciebie przesylke ,a koszt 14zl. Moim zdaniem to wielka wygoda. Kiedys prowadzilismy pewien serwis i rozmawialem z najwiekszymi firmami kurierskimi. Nie ma co ukrywac ,ze fedex czy ups jest najlepszy moim zdaniem, w dpd czasem dziwne rzeczy sie dzieja z przesylkami ,ale caly czas z niego korzystam.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Nawiążę współpracę z firmą kurierską
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm