pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Niemieckie najlepsze

Niemieckie najlepsze

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
monika35





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 8
Miasto: Zielona Góra

Post2015-05-05, 08:00    Niemieckie najlepsze Odpowiedz z cytatem
Czy według was samochody niemieckie są najlepsze ? My planujemy z moim chłopakiem zmienić samochód i teraz się zastanawiamy by przejść z japońskiego samochodu Nissana na niemiecki samochód Audi. Podobno bardzo dobra to jest marka ale nie wiemy czy samochód ten jest w pełni bezpieczny tak jak to był ten np. samochód Volvo..Jakie macie opinie odnośnie niemieckich samochodów?


Myślisz o kupnie, sprzedaży bądź wynajmowaniu mieszkania? Potrzebujesz pomocy w związku z wynajmowaniem? Szukaj na http://kupiesprzedamwynajmeblogxpl.blogx.pl/2015/04/17/pomoc-z-wynajmem-mieszkania/. Nie bój się podejmować nowe wyzwania.

Ostatnio zmieniony przez monika35 dnia 2015-07-01, 19:52, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-05-28, 11:09    Niemieckie najlepsze Odpowiedz z cytatem
Podobno niemieckie jadą już tylko na opinii. To już nie ta jakość.
buczek





Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-29, 14:24    Niemieckie najlepsze Odpowiedz z cytatem
Tak są najlepsze Smile jak już ten temat zaczęła dziewczyna to akurat musi to być prawda i akurat to musi mieć jakieś takie znaczenie i to nawet całkiem takie spore Smile na pewno lepsze są samochody niemieckie od tych samochodów japońskich czy też koreańskich.
Alfi





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-10, 18:17    Niemieckie najlepsze Odpowiedz z cytatem
Niemieckie nie są najlepsze, często jadą wyłącznie na opinii, jaką posiadają, a która nie jest już aktualna. Z mojego doświadczenia wynika, że samochody japońskie są świetne. Niewiele usterek, ciche, ekonomiczne. Po zmianie opla na toyotę jestem bardzo zadowolona.
Jedyneczka





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-10, 18:21    Niemieckie najlepsze Odpowiedz z cytatem
Nie są najlepsze Smile według mnie to są japońskie najlepsze i według mnie o wiele lepiej jest mieć jakieś to no nie wiem sprawdzonego japońca niż solidnego Niemca. Teraz już się ceny wyrównały i przede wszystkim do japońskich samochodów części nie są aż takie drogie Very Happy
supermen





Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-07-14, 13:49    Niemieckie najlepsze Odpowiedz z cytatem
podobno niemieckie samochody są lepsze ale to podobno. Ja mam francuza (renault laguna - wszyscy mówią królowa lawet) a nie mam prawa narzekać bo działa jak należy. Po prostu o każdy samochód należy dbać. Wtedy będzie nam się odwdzięczał dobrym sprawowaniem.
Siwek





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 11

Post2015-07-20, 20:19    Niemieckie najlepsze Odpowiedz z cytatem
Nie podobno a na pewno niemieckie są najlepsze samochody. Trzeba przede wszystkim coś takiego zrobić jak no wiecie taką ankietę, która to jednoznacznie wskaże, które to samochody są lepsze czy akurat niemieckie czy francuskie..Ja w ciemno na pewno mogę postawić w niemieckie.
MIKI





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 20:27    Niemieckie najlepsze Odpowiedz z cytatem
Ja wolę japońskie oraz ja wolę francuskie..Wiecie czemu francuskie bo Francuzi zawsze dbają o szczegóły i oni są zawsze subtelni. Wszystko potrafią odpowiednio nastroić i z tego powodu oni wszystko np w reanult potrafią dopieścić aż mucha nie siądzie na takim autku Wink
Strona główna forum » Motoryzacja » Niemieckie najlepsze
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm