pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Niezapłacenie podatku w terminie, jaka kara ?

Niezapłacenie podatku w terminie, jaka kara ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2012-05-06, 17:23    Niezapłacenie podatku w terminie, jaka kara ? Odpowiedz z cytatem
Hej,

Tak jak w temacie, jaka moze byc kara za niezapłacenie podatku w terminie ? Chodzi mi o opóźnienie ponad 2 tyg. Dzieki za odp
Reklamy
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2012-05-08, 11:40    Niezapłacenie podatku w terminie, jaka kara ? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak jest teraz, ale nie wydaje mi sie żeby cokolwiek sie zmienilo. Ponad rok temu spoznielem sie tydzien i dostalem kare cos kolo 200zl.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2012-05-12, 16:39    Niezapłacenie podatku w terminie, jaka kara ? Odpowiedz z cytatem
Jak to jednorazowe spóźnienie, to nie masz co sie martiwc dostaniesz tylko do zaplaty jakies male odsetki i tyle.

Gorzej jak sie to zdarza notorycznie bo wedlug art. 57 § 1 K.k.s. uporczywe niepłacenie podatku w terminie grozi grzywna nawet do 18tys.
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-03-08, 09:53    Niezapłacenie podatku w terminie, jaka kara ? Odpowiedz z cytatem
Takie sytuacje mogą się zdarzać - zwłaszcza młodym przedsiębiorcom, którzy nie zawsze ogarniają wszystkie kwestie związanie z księgowością. Dlatego dobrze jest regularnie uzupełniać wiedzę w tym temacie. Tutaj http://thak.pl/ masz przydatne porady dla przedsiębiorców. Być może znajdziesz tam coś, co będzie warto wykorzystać.
Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Niezapłacenie podatku w terminie, jaka kara ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm