pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » nocleg dla grupy

nocleg dla grupy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mowen





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-23, 20:42    nocleg dla grupy Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie
Jako sekretarka zajmuję się również organizowaniem szkoleń i wszystkiego co jest z nimi związane.
Obecnie nasi nowo przyjęci przedstawiciele handlowi mają mieć cykl szkoleń sprzedażowych we Wrocławiu.
W związku z tym chciałabym podpytać, czy ktoś z Was zna jakieś niedrogie, ale komfortowe noclegi, które nie mają problemu z wynajmowaniem pokoi dla pracowników firm...oczywiście chodzi o Wrocław Smile
Aha i w ofercie powinna być jakaś salka, gdzie po szkoleniu będą mogli się spotkać i omówić szkolenie z szefem.
Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Reklamy
zbislawl81





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 23:07    nocleg dla grupy Odpowiedz z cytatem
W centru miasta jest kilka hoteli i moteli z salkami konferencyjnymi. Nie ma z tym problemu i na obrzeżach z tego co mi wiadomo. Niestety nie podpowiem dokładnie bo sam pochodzę z Wrocławia więc raczej nigdy mnie ten temat za mocno nie interesował i opowiadam co wiem z doświadczenia, przejeżdżając przez miasto i co widuję na trasie oraz o czym słyszałem
wandao





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 23:29    nocleg dla grupy Odpowiedz z cytatem
Zamiast tracić czas na zadawanie pytań na forum chyba lepiej chwycić za słuchawkę i podzwonić do różnych hoteli znalezionych w internecie. Tutaj i tak pewnie nikt nie poda żadnego konkretnego adresu, bo to będzie reklama. A nawet jeśli ktoś zacznie wychwalać jakiś nocleg, to całkiem możliwe, że to będzie sam właściciel, więc średnio można w takie coś wierzyć. Skorzystaj z wyszukiwarek noclegów. Są tam opcje wyboru noclegu dla firm.
mogugan





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-24, 18:16    nocleg dla grupy Odpowiedz z cytatem
Dużo zależy od tego jakie macie oczekiwania względem tego noclegu.. W centrum miasta można znaleźć przede wszystkim hotele, ale wiadomo, że w takim przypadku cena za dobę hotelową może okazać się dosyć wysoka. Chyba najlepiej będzie poszukać jakichś kwater pracowniczych. Jak dobrze poszukasz to z pewnością znajdziesz firmy, które oferują tego typu noclegi, na początek zobacz tutaj: http://kwaterydlafirm.pl/ Cool

Ostatnio zmieniony przez mogugan dnia 2015-08-05, 11:56, w całości zmieniany 1 raz
hellboy





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-25, 10:01    nocleg dla grupy Odpowiedz z cytatem
Wrocław jest duży może lepiej powiedz, w której części Wrocławia będzie to szkolenie aby móc zawęzić obszar poszukiwań noclegów dla pracowników z Twojej firmy. Wiadomo, że szkoda aby tracili dużo czasu na dojazdy na takie szkolenia.
mowen





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-28, 23:06    nocleg dla grupy Odpowiedz z cytatem
Bardzo wszystkim dziękuję za zainteresowanie, odpowiedzi i podpowiedzi.
Choć szczerze mówią liczyłam na bardziej konstruktywne odpowiedzi...no ale trudno, może po prostu nikt nie nocował pracowniczo we Wrocławiu Wink
Jakby jednak znalazł się ktoś taki, to będę wdzięczna za szczerą odpowiedź.
Tymczasem sama trochę podzwoniłam, ale też niestety nie dowiedziałam się niczego sensownego. No nic najwyżej pojadą trochę w ciemno Wink
Strona główna forum » Hydepark » nocleg dla grupy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm