pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Nowe mieszkanie w Warszawie

Nowe mieszkanie w Warszawie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Lol





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-07-25, 10:49    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Mam taki nietypowy problem ponieważ dostałem awans w pracy który wiąże się z przeprowadzką do Warszawy. Szef powiedział że wie że to duża zmiana dla mnie ale postara się jakoś w tej przeprowadzce pomóc. Zastanawiam się czy wynajmować coś czy może kupić nowe mieszkanie?? Jakie waszym zdaniem będzie lepsze rozwiązanie?? Dodam tylko że interesują mnie mieszkania na mokotowie ponieważ będę miał z tego miejsca blisko do pracy.
Reklamy
kebrtyk





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-25, 19:28    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Kupno mieszkania na pewno zajmuje więcej czasu niż jego wynajęcie. Poza tym kto powiedział, że Ci się tam spodoba? Czy to już będzie Twoje ostateczne miejsce pracy? Myślę, że na początek dobrze jest coś wynająć, a międzyczasie szukać czegoś na stałe. Na pewno pośpiech nie jest wskazany w przypadku kupowania mieszkania. Lepiej na spokojnie poszukać.
annot





Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-28, 18:31    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Kupno mieszkania to kurcze wydaje mi się, że to konkretna i długa inwestycja moim zdaniem lepiej pierwsze się oswoić z warszawą tym bardziej, że jeżeli kupisz mieszkanie trochę się przywiążesz do warszawy. Najpierw wynajmij mieszkanie gdzie zamieszkasz popracujesz poznasz wtedy będziesz mógł konkretne myśleć o przyszłości, czyli większe mieszkanie a co za tym idzie własne mieszkanie.
Bastyliaa





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-28, 18:42    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Najszczersze gratulacje z okazji awansu. Wiesz co na początku najlepiej będzie, jeśli coś wynajmiesz. Kupno mieszkania zajmuje trochę czasu. Zwłaszcza w sytuacji, gdy nie masz całej kwoty i musisz ubiegać się o kredyt. Załatwienie kredytu mieszkaniowego jednak trochę trwa. Wszystko zależy od Twoich finansów oraz tego od kiedy musisz się przeprowadzić.
dramonas





Dołączył: 10 Sie 2015
Posty: 10
Miasto: Warszawa

Post2015-08-10, 21:58    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
jakie ceny mieszkań??
pepperparker





Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 5

Post2015-10-11, 21:01    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Gratulacje z okazji awansu. Myślę, że to dobry krok w kierunku rozwoju Twojej kariery. W Warszawie czeka na Ciebie mnóstwo możliwości. Moim zdaniem lepiej zainwestować w zakup mieszkania (o ile oczywiście fundusze pozwalają). Wynajmowanie mieszkania w Warszawie kosztuje sporo pieniędzy. I czasem to jest, jak wyrzucanie pieniążków w błoto. Lepiej postawić na zakup swojego mieszkania. Będziesz na swoim, to kolejny ważny krok. Polecam firmę APM-DEVELOPMENT - to bardzo dobry developer warszawa wola

Ostatnio zmieniony przez pepperparker dnia 2015-11-04, 10:35, w całości zmieniany 2 razy
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-11-01, 18:52    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Kupić mieszkanie nie problem, problem spłacić kredyt.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-02-09, 11:19    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Polecam ofertę https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/warszawa.html
Living Point Mokotów wykonany zostanie w standardzie zapewniającym najwyższy komfort użytkowania. Przestronne, wygodne balkony, ogródki w mieszkaniach na parterze, komórki lokatorskie, boksy rowerowe oraz podziemny parking stworzone są z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Teren osiedla zostanie ogrodzony, zamknięty i strzeżony przez wewnętrzny monitoring.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2017-02-20, 20:05    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Tym bardziej, że mieszkania w Warszawie najtańsze nie są http://dom.gratka.pl/tresc/397-71088532-mazowieckie-warszawa-bialoleka-owocow-lesnych.html?dg Niestety na własne m2 trzeba sporo zarobić.
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2017-03-27, 14:32    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Na Mokotowie to raczej nie ma najtańszych mieszkań. Pewnie lepiej byłoby znaleźć coś na przedmieściach lub w innych dzielnicach niż Mokotów. W moim przypadku to akurat był wyjazd, ale do Torunia i znaleźliśmy fajne mieszkania toruń.
butler





Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 20

Post2022-01-29, 21:23    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
W Warszawie nie brak fajnych mieszkań do kupienia, jak wybierzesz lokal w dobrej lokalizacji, o odpowiednim metrażu, urządzisz klasycznie, to bez trudu wynajmniesz nawet wtedy, gdy chciałbyś się wyprowadzić. Ja polecam zobaczyć inwestycje dewelopera APM Development, np. https://marysin3.apm-development.com.pl/
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2022-03-08, 08:57    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Z tymi mieszkaniami to różnie bywa, a jak wiadomo, możemy również trafić na nierozsądnego sąsiada. Dlatego moim zdaniem lepiej będzie sprawdzić, coś innego. Znacie może... Domy szkieletowe od firmy Doomy? Moim zdaniem to opcja porównywalna cenie mieszkania, a można mieć super swobodę.
lunka3





Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 107

Post2022-08-23, 16:52    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Jeżeli interesują was lokale użytkowe Wrocław, to myślę, że bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie może wam zaoferować firma mojdom.com.pl. Polecam w wolnej chwili się z nimi skontaktować, a na pewno będą w stanie znaleźć coś idealnie dopasowanego do waszych potrzeb,
domli





Dołączył: 12 Wrz 2023
Posty: 7

Post2023-09-12, 16:26    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Jeśli tylko ma się taką możliwość to lepiej kupić niż wynajmować
Gusia





Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 62

Post2024-02-02, 12:24    Nowe mieszkanie w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Rozmawialiście o przeprowadzkach, a ja uważam, że nie warto robić tego na własną rękę, chyba, że mamy ciężarówkę i... dużą rodzinę, która może pomóc Wink Jednak w większości przypadków lepiej jest skorzystać z usług specjalistycznej firmy przeprowadzkowej. W internecie jest dostępnych wiele takich firm, a przykładem może być https://supermovers.pl
Strona główna forum » Nieruchomości » Nowe mieszkanie w Warszawie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm