pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Nowoczesne formy reklamy

Nowoczesne formy reklamy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2017-11-15, 10:34    Nowoczesne formy reklamy Odpowiedz z cytatem
Programy partnerskie to też dobra forma reklamy. Na zasadzie ręka rękę myje- my pomożemy Wam, a Wy pomożecie nam. Wiem, że mój mąż należy do Melle Partner i bardzo sobie chwali. Ja też zwłaszcza, że oprócz tego, że jego serwis ma reklamę i inne korzyści, niedawno za punkty dostał telewizor Very Happy
Reklamy
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2017-12-15, 10:39    Nowoczesne formy reklamy Odpowiedz z cytatem
Każda forma reklamy jest istotna. Nakłady pracy i finansowe, przeznaczone na konkretną reklamę, muszą być dostosowane do potencjalnych źródeł odbiorców, czyli naszych klientów. Ja jestem wielbicielem reklamy wizualnej i uważam, że absolutnie każda firma powinna mieć dobrze dobrane logo, z którym później można robić wiele pięknych rzeczy. Oklejanie samochodów, kasetony, stojaki i wiele innych form, są niezbędne do uzyskania dobrych rezultatów.
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2017-12-18, 17:16    Nowoczesne formy reklamy Odpowiedz z cytatem
Masz rację każda forma reklamy jest dobra jak dobrze dobrana do rodzaju działalności, ale ja bym też skorzystała z kilku sposób reklamowanie się, między innymi również na napojach reklamowych http://www.freshdrink.pl/pl/ bo nie ma lepszej reklamy na targi czy konferencje, gdzie ulotki nie do końca się już sprawdzają a takie napoje zawsze wpadną w oko potencjalnym klientom
dżejzi





Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 53

Post2024-02-28, 13:37    Nowoczesne formy reklamy Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś z was może współpracuje z firmą https://roxxmedia.pl/ ? Tak pytam, ponieważ sama szukam dla siebie dobrej reklamy i myślę czy właśnie do nich się nie zgłosić? Co wy na to? Mnie zainteresowało to, że nie tylko zajmują się kampaniami internetowymi, ale też budują strony www, wdrążają różne nowoczesne aplikacje itd.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Nowoczesne formy reklamy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm