pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Obstawianie meczów w internecie - legalne?

Obstawianie meczów w internecie - legalne?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2017-03-07, 10:32    Obstawianie meczów w internecie - legalne? Odpowiedz z cytatem
Czy obstawianie wyników wydarzeń sportowych przez internet jest w Polsce legalne? Obstawialiście kiedyś mecze w internecie?
Reklamy
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2017-03-08, 12:10    Obstawianie meczów w internecie - legalne? Odpowiedz z cytatem
Osobiście nigdy nie obstawiałem w internecie żadnych wydarzeń sportowych, ale czytałem, że ci, którzy to robią, to w większości przypadków robią to nielegalnie - zazwyczaj nie ponoszą z tego powodu żadnych konsekwencji, ale w ostatnich latach wielu straciło wszystkie wygrane pieniądze. Bez obaw można obstawiać jedynie u legalnych bukmacherów, którzy mają odpowiednią licencję, a od wygranych potrącają podatek - na http://legalni-bukmacherzy.pl jest lista najpopularniejszych, aktualne promocje, bonusy, itp.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2018-01-03, 15:40    Obstawianie meczów w internecie - legalne? Odpowiedz z cytatem
maciejj862 napisał:
Czy obstawianie wyników wydarzeń sportowych przez internet jest w Polsce legalne?


Aby było to legalne bukmacher musi mieć licencję, musi też odprowadzać podatki od wygranych. Większość tego nie robi, działa więc nielegalnie - na ogół ich strony i tak są zablokowane. Zajrzyj tutaj http://www.bet-line.pl/legalni-bukmacherzy.html - jest tam lista legalnych bukmacherów, jak i inne potrzebne przy obstawianiu w sieci informacje.
Gusia





Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 62

Post2018-09-08, 13:39    Obstawianie meczów w internecie - legalne? Odpowiedz z cytatem
Trafiam już któryś raz na taki temat. Bukmacherka jest legalna u legalnych bukmacherów. Bardzo łatwo obstawić pieniądze w nielegalnych źródłach, które wydają nam się ładnym sposobem na zarobek, jednak nie. Uważajcie na oszustów. Czy są tu osoby, które bawią się bukmacherką hobbystycznie? Znalazłam fajną stronę ze słownikiem https://laczynaspasja.pl/slownik-bukmacherski-co-oznaczaja-najwazniejsze-pojecia-w-swiecie-bukmacherki/.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2018-09-24, 15:32    Obstawianie meczów w internecie - legalne? Odpowiedz z cytatem
U legalnych buków jest legalne Smile
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2018-09-30, 21:45    Obstawianie meczów w internecie - legalne? Odpowiedz z cytatem
Tych legalnych buków wcale nie ma tak wielu, ale za to można obstawiać bez problemu Smile
Strona główna forum » Hydepark » Obstawianie meczów w internecie - legalne?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm