pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Oczyszczacz powietrza do domu

Oczyszczacz powietrza do domu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krzysiekbrzyski





Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 28

Post2017-09-20, 14:19    Oczyszczacz powietrza do domu Odpowiedz z cytatem
To jest niewyobrażalne jaki mamy poziom zanieczyszczenia w naszych miastach.
Sezon grzewczy nawet się nie rozpoczął, a w Gliwicach wczoraj norma PM2,5 przekroczyła poziom 297%. Niedowiarków zapraszam na stronę Gliwickiego Alarmu Smogowego https://pl-pl.facebook.com/SmogGliwice/

W zeszłą zimę tak dużo mówiło się o smogu, że miałem nadzieję na poprawę stanu powietrza w tym roku. Ale jak zwykle w Polsce na gadaniu się skończyło. Teraz chyba nie ma co liczyć na szybką redukcję zanieczyszczeń. Dlatego planuję kupić oczyszczacz powietrza. Wydawało mi się, że jeden wystarczy do całego mieszkania (48 m2), ale tutaj https://loveair.pl/poradnik/oczyszczanie-powietrza-w-domu wyczytałem, że do każdego pomieszczenia trzeba kupić osobne urządzenie. Tzn. jeżeli nie ma swobodnej cyrkulacji powietrza bo pokoje oddziela korytarz, to raczej nie powinniśmy oczekiwać, że powietrze będzie dokładnie oczyszczone. Macie jakieś doświadczenie w doborze oczyszczaczy powietrza?

Z góry dzięki za pomoc
Reklamy
magdan90





Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 88

Post2022-10-13, 15:52    Oczyszczacz powietrza do domu Odpowiedz z cytatem
A jeśli chodzi o oczyszczacze powietrza łączące dobre parametry z minimalistycznym designem to polecacie jakieś modele? Urządzam właśnie biały salon od północy i chcę, aby urządzenie to nie rzucało się w oczy, a wizualnie wtapiało się w aranżację. Ktoś coś? Smile
Strona główna forum » Hydepark » Oczyszczacz powietrza do domu
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm