pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Odkryj opcje binarne – odbierz 100% bonusu na inwestowanie

Odkryj opcje binarne – odbierz 100% bonusu na inwestowanie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fxmasterking





Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 1
Miasto: Kraków

Post2015-11-19, 10:27    Odkryj opcje binarne – odbierz 100% bonusu na inwestowanie Odpowiedz z cytatem
Czy znasz platformę handlu opcjami binarnymi eXbino?

Chcę podzielić się z Tobą informacją o ich nowej, ciekawej ofercie, dzięki której można otrzymać dodatkowe środki na inwestowanie w forex czy opcje binarne.

Promocja obejmuje każdego nowego klienta, który kliknie w link promocyjny i złoży depozyt zgodnie z zasadami regulaminu.

Oto link, który uprawnia nawet do 100% bonusu:
https://www.exbino.com/app/?oftc=88822&lang=PL&p1=01#OpenAccount
- depozyt poniżej 300 euro/dolarów/funtów – 50% bonusu
- depozyt wyższy niż 300 euro/dolarów/funtów – 100% bonusu

Broker eXbino oferuje takie instrumenty jak forex, opcje binarne, opcje above/below czy opcje SixtySeconds. Ponadto eXbino dostarcza również darmowe sygnały opcji binarnych, które sprawiają, że inwestycje stają się jeszcze bardziej opłacalne.

Oferta bonusowa jak najbardziej działa – sam sprawdziłem i dostałem bonus bardzo szybko – do depozytu 300€ dostałem bonus 300€, czyli miałem 600€ na inwestowanie w opcje binarne.

Nie ma co ukrywać, że każda osoba, która dokona rejestracji klikając w powyższy odsyłacz, to dla mnie dodatkowy bonus na inwestycje, dlatego z góry dziękuję za każde założone konto.

Środki zdobyte z inwestycji w oparciu o bonus podlegają wypłacie zgodnie z regulaminem.

Reklamy
starszy menager lukasz





Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 8

Post2015-11-24, 15:43    Odkryj opcje binarne – odbierz 100% bonusu na inwestowanie Odpowiedz z cytatem
to jest loteria nie da sie zarobic smiech
Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Odkryj opcje binarne – odbierz 100% bonusu na inwestowanie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm