pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Okazje w sieci

Okazje w sieci

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
dzus





Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 1

Post2016-01-04, 11:52    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Promocyjne ceny, tania odzież damska w tym ciepłe kurtki, ładne płaszcz i kurtki zimowe, gustowne poncza. Największe okazje cenowe w internecie! Dobra i tania odzież damska jest świetna! Najwyższa jakość! Na stronie są kurtki, płaszcze, sukienki, spodnie, swetry, koszulki, poncza i mnóstwo innych.
Reklamy
ferno





Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 1

Post2016-01-05, 12:17    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
okazji teraz jest mnóstwo, same rabaty, promocje i wyprzedaże Smile ja w nieco innym stylu bo sportowym kupiłem sobie ostatnio kilka ciuchów kolarskich oraz wieszak rowerowy do garażu Smile super sprawa, jak ktoś szuka to tu są takie wieszaki na rowery na stojakinarowery.com.pl
Pawert55





Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 4

Post2016-01-06, 14:40    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Okazji jest tym bardziej dużo, że handlowcy opróżniają magazyny z produktow, które rzucili na święta.
Największe okazje widać zwłaszcza w branży odzieżowej, bo jak wiadomo to tam jest największa marż an wszelkiego rodzaju produkty.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2016-01-17, 14:44    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Co do okazji, to ja jestem zdania, żeby nie polować na pojedyncze promocyjni, zwłaszcza w przypadku kosmetyków, bo można sobie zaszkodzić. Np. ja stosuję tylko Garniera http://www.garnier.pl Nieraz drogerie mają mega promocje, gdzie mogę coś kupić za połowę mniej, ale wolę nie ryzykować wybierania innych marek.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2016-03-01, 00:41    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Dla mnie okazyjne ceny ma ten sklep http://www.kinga.com.pl/figi Aczkolwiek tam jest bielizna, a nie ubrania. Ale to się wpisuje chyba w ten wątek też.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 145

Post2016-03-23, 19:51    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Duże sklepy często przecenią jakiś asortyment, aby przyciągnąć nowych klientów. Najlepiej sprawdzać strony www takich sklepów. Jeśli szukasz czegoś z RTV/AGD, to możesz wejść na http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-antene-tv-do-dvb-t-i-satelitarnej/712/
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2016-03-30, 13:30    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Kupiłem kilka dobrych jakościowo pojemników do chleba ERG-SYSTEM do rodzinnej firmy cukierniczej. Wynegocjowałem dobre ceny i oznaczenie firmowe na skrzynkach.
Elenka





Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 43

Post2016-04-16, 08:58    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Ja znalazłam fajną okazję na prezent . W szczególności byłby to dla faceta lub jakiegoś fana motoryzacji. http://motoprezent.pl/ zobaczcie sobie jakie oni mają auta. Kilka kółek takim i człowiek od razu jest szcześliwy.
inka28





Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 21

Post2016-04-18, 12:59    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
teraz wszędzie jest sporo promocji, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internetowych, czasami zdarza mi się coś zamówić przez internet, bo nieraz są bardzo duże promocje
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-04-19, 09:05    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Ja z kolei znalazłem atrakcyjną Pościel 3D w super cenach. Mam nadzieje, że takie ceny utrzymają się dłużej bo już niedługo żona ma urodziny Smile
inka28





Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 21

Post2016-04-21, 10:29    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
ja właśnie zamówiłam bajki do czytania w lovebooks, akurat mają tam spore promocje, a przy okazji będę miała prezenty dla dzieci na dzień dziecka, mam nadzieję że się podobają
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-05-01, 07:47    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Sporo jest okazji to wyhaczenia przez net. Ja w tym roku znalazłem interesujące ośrodki wypoczynkowe nad morzem z dużymi rabatami dla klientów. Nie znajdziesz ich na grupponie rzecz jasna Smile Musisz szukać strona po stronie. A najlepiej zamówić last minut Smile
murdoch





Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 20

Post2016-05-04, 02:43    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Trzeba uważać, bo sporo z tych okazji to oszustwa.
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2016-07-27, 11:43    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Zawsze szukam okazji w sieci, ale ogólnie kupuję w necie bo jest taniej i to ogromna oszczędność czasu, jednym z moich ostatnich zakupów są rękawiczki nitrylowe kupione na solomedica.pl , w drogeriach i nie ma a są idealne dla alergików.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-12-11, 20:38    Okazje w sieci Odpowiedz z cytatem
Chyba każdy z nas szuka okazji w sieci Smile No może poza osobami, które zarabiają miliony rocznie i mogę sobie pozwolić na kupowanie w cenach regularnych lub kupowanie w sklepach stacjonarnych po wyższych cenach, Ja od około roku kupuje prawie tylko i wyłącznie w sklepach internetowych, bo mają one większą ofertę, niższe ceny. Ostatnio kupiłem żonie torbe plażową z tej oferty https://www.codezero.pl/pol_m_PRODUKTY_TORBY-PLAZOWE-I-ZAKUPOWE-157.html i była ona o prawie 100zł tańsza od tych, które widziałem w sklepach stacjonarnych,
Strona główna forum » Hydepark » Okazje w sieci
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm