pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » opinie o stronie ofertykredytow.pl

opinie o stronie ofertykredytow.pl

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
k-stanislaw145





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 24
Miasto: Zielona Góra

Post2015-07-01, 13:24    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
Witam. Chce zasiegnac waszej opini na temat strony ofertykredytow.pl. Zlożyłem wniosek u nich na 10.000 zł i znaleziono mi ofertę, no ale wolę dmuchać na zimne. W internecie nie udało mi sie znaleźć dużo opinii na ich temat. Czy może ktoś tutaj miał okazje brać z nimi kredyt i mógłby mi ich polecić/odradzić?
Reklamy
Adam Wang





Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 1

Post2015-07-02, 16:57    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
Bodajże w tamtym tygodniu skorzystałem z tej strony, w poszukiwaniu kredytu hipotecznego, no i... po dwóch dniach znaleźli mi na niego inwestora.
Generalnie jestem zadowolony z ich obsługi.
Perspektywiczna firma.
lubbis





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-03, 13:44    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
Też z tego korzystałem z dobrym skutkiem. Podobało mi się to i powiem wam, że całkiem to fajnie zrobili. Teraz jednak muszę dodać, że gdyby nie to forum to bym się tak za bardzo o tym nie dowiedział i tak za bardzo o tej stronie nie miał pojęcia. Wszystko tutaj znalazłem.
Pawełek





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 1

Post2015-07-03, 17:45    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
Ja skorzystałem z ich oferty jeszcze przed dotarciem na ten temat,a z racji takiej, że było to około 2 miesiące temu, to mogę się wypowiedzieć.
Otóż trafiłem na tamtą stronę całkiem przypadkiem, bo poszukiwałem pożyczki bez sprawdzania baz i z komornikiem.
Już próbowałem w kilku firmach,jednak bez powodzenia, więc nie miałem już nic do stracenia. Ale ku mojemu zdziwieniu i radości, udało się uzyskac pożyczkę i to na takich warunkach,jakich chciałem. Teraz jestem po spłacie już dwóch rat i przebiega to bezproblemowo. Także polecam wszystkim ,którzy mają problemy finansowe lub chcą szybko i łatwo uzyskać pożyczkę.
Emil Wojcik





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 1

Post2015-07-08, 17:58    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
super firma! Naprawdę polecam ją!
W 3 dni dostałam dostałem pożyczkę bez sprawdzania baz. A naprawdę mam ją złą!
Polecam! życie mi uratowali!
Patrykol





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 1

Post2015-07-15, 17:22    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
po kilku tygodniach poszukiwań pożyczki bez sprawdzania baz, w końcu trafiłem na oferty kredytów,dzięki którym otrzymałem taką pożyczkę. Moja sytuacja była ciezka, ale opłaciło się.
karolinal





Dołączył: 14 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-07-16, 15:00    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
Witam jeśli chodzi o te stronę to mam jak najbardziej dobra opinie na ich temat. Naprawdę są sprawdzalni i raczej dostaniesz kredyt za ich pośrednictwem.
Marianna





Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 1

Post2015-07-21, 16:32    Polecam Odpowiedz z cytatem
Nietypowy format ubiegania się o pożyczkę, jednak nie należy się bać zmian i nowosci. Ja tak zrobiłam i pożyczkę uzyskałam, pomimo sprawy komorniczej. Czas oczekiwania wyniósł 10 dni
Kaźmierz





Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 1

Post2015-07-30, 14:33    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
Również zainteresował mnie format składania wniosku, ale po jego złożeniu oraz rozmowie z pracownikiem firmy, wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.
Było to jakoś tydzień temu,a od dwóch dni mam pożyczkę na koncie i to pomimo wpisu w bazach.
Stasiek





Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 1

Post2015-08-04, 10:20    Polecam serdecznie :) Odpowiedz z cytatem
Z tego co widziałem, to nie pozostaje mi nic innego, jak potwierdzić powyższe komentarze, ponieważ również jestem zadowolony z usług tej firmy
Justysia





Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 1

Post2015-08-06, 18:04    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
Wiecie co? Ze świeczką szukać takich firm! Pomogli, pomimo że moja sytuacja nie była tak różowa, jak mówią w TV.
Dodatkową zaletą tej firmy jest to, że wszystko odbywa się za pośrednictwem telefonu
Franek88





Dołączył: 10 Sie 2015
Posty: 1

Post2015-08-10, 16:03    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
Jeżeli ktoś poszukuje szybkiej pożyczki na własnych warunkach bez dodatkowych opłat, to ta firma jest odpowiednia. Polecam ją, ponieważ sam z neij skorzystałem i nie zawiodłem się
elizabet





Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 3

Post2015-08-13, 17:55    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
polecam tą firmę. Pomogli mi. Co prawda nie była to darmowa pomoc, bo za rozmowę zapłaciłam blisko 80 złotych, ale opłacało się. W końcu nie ma nic za darmo
elizabet





Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 3

Post2015-08-13, 17:55    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
polecam tą firmę. Pomogli mi. Co prawda nie była to darmowa pomoc, bo za rozmowę zapłaciłam blisko 80 złotych, ale opłacało się. W końcu nie ma nic za darmo
Ulka153





Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 1

Post2015-08-28, 13:34    opinie o stronie ofertykredytow.pl Odpowiedz z cytatem
Ofertykredytow.pl? Złego słowa nie powiem. Zalegałam z kilkoma ratami za kredyt hipoteczny, komornik już mi wszedł na pensję, więc jakoś chciałam to wszystko ogarnąć. Na szczęście znajoma powiedziała mi o tej firmie i po 5 dniach otrzymałam równowartość reszty kredytu hipotecznego, czyli około 150 tys złotych.
Strona główna forum » Kredyty » opinie o stronie ofertykredytow.pl
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm