pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Pizzeria tylko na dowóz

Pizzeria tylko na dowóz

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2014-12-02, 17:09    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Wymaga to sporych środków na start, a przede wszystkim doświadczenia, kadry i smacznego jedzenia. I musisz wiedzieć, że pizzeria to praca 7 dni w tygodniu, również w święta, bo w zasadzie to właśnie wtedy uzyskujecie najlepsze utargi...
Reklamy
longin.wozniak





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 20
Miasto: Kostrzyn Wielkopolski

Post2015-02-02, 15:30    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Jak najbardziej. Myślę, że większy jest popyt na dowóz niż na jedzenie w lokalu. Z tym, że w lokalu dobijesz troche kasy na napojach itd, które klienci w domu mają we własnym zakresie.
pawel-gawlak72





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 16

Post2015-02-02, 16:06    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Niech jeszcze pizzeria będzie otwarta nocą i już w ogóle jest interes życia.
kontraktor





Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-11, 11:53    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Interes życia..Co tak ostatnio czytam, to wszystko może być życia..Nawet może być strzał życia jeśli się sprawa właśnie ma co do tego sposobu jakim właśnie jest piłka nożna. Pizza w wieczorowych porach to by mogło być ryzyko i to na pewno nie byłoby okej dobre.
Lasek





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-11, 18:43    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
U mnie w mieście pizzerie na dowóz jakoś się nie sprawdzają. Po prostu brak na ich temat jakiejkolwiek opinii i większość wybiera sprawdzone pizzerie. Musiałbyś zadbać o naprawdę dobrą reklamę i rzeczywiście jakby ceny zachęcały to może by się udał ten biznes.
pieniążek





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-03, 11:53    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego w jakim mieście mieszkasz i jaką masz konkurencję na rynku. U mnie pizzerii jest wiele, ale nic nie można zamówić już po godzinie 22. Także w nocy byłby popyt. Warto w ogóle pomyśleć nad czymś czego brakuje i to stworzyć u siebie.
Arcz44





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 22:29    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Pomysł jest całkiem niezły, rzeczywiście, tylko rzeczywiście musisz się zastanowić, jak skutecznie dotrzeć do klientów. przy pizzeriach stacjonarnych problem się niejako rozwiązuje, bo taką pizzerię po prostu widać. Tutaj musisz przekonać ludzi do siebie i poinformować w ogóle o swoim istnieniu.
tomciu





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 10:20    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
moim zdaniem pizza tylko na dowóz to za mało aby dobrze zarobić i utrzymać się na rynku. Ja bym poszedł dwutorowo. Postawił na dowóz ale również zrobił miejsce dla klienta stacjonarnego. Teraz masz łatwiej bo jest ciepło to bym zainwestował w jakiś ogródek na zewnątrz z napojami i piwkiem.
boyba





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-25, 13:45    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Tak, sądzę, że więcej osób zamawia pizzę z dowozem niż jeździ do lokalu, także twój pomysł jak najbardziej może się udać. Sęk w tym, że rzeczywiście trzeba w jakiś interesujący sposób wybić się na rynek, żeby klienci dostrzegli cię z całej masy sieciowych pizzerii.
franksista





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-30, 14:36    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Pomysł świetny, bo oszczędzasz na wynajmowaniu lokalu. Generalnie gastronomia, tworzona na dowóz z własnego domu to jest świetna rzecz, jest wiele miejsc, gdzie jest sporo firm a nic dookoła z konkretnym jedzeniem, przykład to centrum Poznania.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-08-01, 13:23    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Same pozwolenia są drogie.
adamborski





Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 36

Post2017-01-27, 13:50    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Nie chcę Cie zniechęcać, ale chyba najlepiej działa kompleksowa usługa - czyli pizzeria oferująca dowóz jak i możliwość zjedzenia pizzy na miejscu. Pizza tylko z dowozem nie budzi zaufania, bo nie wiadomo w jakich warunkach jest robiona...tak mi sie wydaje....
kaktus





Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 33

Post2017-03-01, 09:53    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Teoretycznie odpadają koszty mebli i wyposażenia, ale wielu ludzi woli jednak zjeść przy stoliku, więc można stracić potencjalnych klientów.
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2017-06-29, 13:58    Pizzeria tylko na dowóz Odpowiedz z cytatem
Dobry system POS, który pomoże Ci wprowadzać zamówienia i zorganizuje pracę, to podstawa w tego typu lokalach. W szczególności w takich, w których mocno liczy się czas dowozu lub podania dania. Jeśli byś szukał takiego rozwiązania to polecam Gastro POS (http://gastro.pl/gastro-pos/) Według mnie najlepsze rozwiązanie na rynku.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Pizzeria tylko na dowóz
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm