pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Poczta Polska proponuje nową usługę – Ekspres...

Poczta Polska proponuje nową usługę – Ekspres...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2014-07-16, 02:10    Poczta Polska proponuje nową usługę – Ekspres... Odpowiedz z cytatem
Reklamy
jot
Gość







Post2014-07-16, 02:10    Poczta Polska proponuje nową usługę – Ekspres... Odpowiedz z cytatem
czy poczta polska prowadzi jakis rejestr tych osob ktore odebraly przelew? UWAGA NA OSZUSTOW PODSZYWAJACYCH SIE POD RODZINE I WYLUDZAJACYCH PIENIADZE (pod pretekstem ze sa w tarapatach!!!)
asiek
Gość







Post2015-07-15, 14:20    Poczta Polska proponuje nową usługę – Ekspres... Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie czy można podac przekaz pieniezny i osoba odbierajaca odbierze pieniadze w ten sam dzień???
seba33





Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-15, 14:43    Poczta Polska proponuje nową usługę – Ekspres... Odpowiedz z cytatem
prawdopodobnie można tak zrobić że w ten sam dzień możesz odebrać kase tylko chyba ci jest potrzebny jakiś kod na który odbierasz te pieniądze tak przynajmniej ja kiedyś robiłem gdy wysłała mi kase mama przez pocztę ale to już dawno było. Więc teraz nie wiem jak jest
Michalina
Gość







Post2017-01-22, 11:01    Poczta Polska proponuje nową usługę – Ekspres... Odpowiedz z cytatem
fajny ten ekspres pieniężny kiedyś na wczasach też mi z domu wysłali i doszło bardzo szybko a kod przychodzi smsem koszt takiej usługi to 20 zł.
Strona główna forum » Hydepark » Poczta Polska proponuje nową usługę – Ekspres...
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm