pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Gospodarka » Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji...

Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2013-05-02, 12:35    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Reklamy
skok PO premie
Gość







Post2013-05-02, 12:35    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Wiekszych BZDUR nie slyszalem BEZROBOCIE ogromne w POLSCE i ci na Krusie gdyby powrocila EMIGRACJA to byloby okolo 30 procent bezrobocia. Praca tylko z plecow oto kraj dobrobytu JAJA PANSKIE i RUDY oszust z nieudacznikami POpapranymi
lisek
Gość







Post2013-05-31, 09:10    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Powszechnie wiadomo, że statystyka to taki rodzaj kłamstwa. Ja mam rower, Ty nie, obaj mamy po pół Wink Ja mogę mówić tylko za siebie i w pewnym sensie za ludzi, których znam, bo mniej więcej orientuję się w ich sytuacji materialnej. Akurat nam żyje się na pewno lepiej niż jeszcze jakoś 10 lat temu. Na więcej na pewno możemy sobie pozwolić. Teraz częściej możemy wyskoczyć na narty czy do term w Bukowinie, od czasu do czasu wyjechać za granicę. A tak jeszcze dekadę temu nie byłoby z tym tak łatwo. Ale zaznaczam, mowię za siebie.
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2013-06-10, 11:20    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Takie raporciki na poprawienie humoru.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2013-06-11, 07:54    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Jak można takie coś rozpowszechniać. Wystarczy poczytać obojętnie jaka gazetę, porozmawiać z małym przedsiębiorcą czy chociażby z tymi co stoja w zdłuż szosy zbierając puszki po piwie czy sprzedając jagody, czy grzyby. Jesteśmy totalnie do tyłu z standardem zycia, żyjemy za minimum i pracujemy za tyle samo. Gdzie indziej zasiłek dla bezrobotnego jest wyzszy. I ktoś nam wmawia dobrobyt.? Przcież w kraju nic sie nie robi tylko zabija wszelką inicjatywę. Zero ustaw, rząd jakby nie istniał. Zielona wyspa to my i tu ten co powiedział miał racje , jestesmy juz zzielenieni , sprzedaliśmy juz prawie wszystko obcemu kapitałowi. A pracujemy za grosz.
Skamel





Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 28

Post2013-09-25, 13:29    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
<facepalm>
Kajko





Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 6
Miasto: Słupsk

Post2013-09-26, 12:13    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Widzę, że się komuś na żarty zebrało Wink
battery





Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-26, 13:54    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie nie zgodzę się z tym stwierdzeniem i pewnie nie tylko ja.
gapik





Dołączył: 27 Mar 2014
Posty: 11
Miasto: Wrocław

Post2014-04-04, 09:23    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Na Węgrzech na pewno nie jest kolorowo mają najwyższy VAT w całej UE. Zarobki mają porównywalne a ceny wyższe. W Czechach moim zdaniem jest lepiej niż u nas o Słowacji nie wiele jestem w stanie powiedzieć.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2014-04-04, 09:31    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
U nas ludziom się żyje gorzej bo PRL oduczył ich od myślenia. Kreatywnego. Nie wiedza gdzie i jak szukać pracy czy formy zarobku. A wystarczy popatrzyć w necie, tu ofert sporo i do wyboru. Pracuję poprzez net i zarabiam na luzach od 100 do 300 dziennie. Każdy tak może , ale czy chce? czy potrafi? Ano nie. Po prostu ,tu należy trochę pomyśleć i z tym już gorzej. Żeby nie to to kasę wielu miałoby solidną i bez pracy na etacie.
ada





Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 12
Miasto: Łódź

Post2014-09-15, 12:41    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Jak czytam tego typu artykuły, analizy i badania to zaraz przypomina mi się jeden stary (ale ciągle aktualny) skecz kabaretu Neonówka pt. "rozmowa z politykiem"

Ostatnio zmieniony przez ada dnia 2014-10-13, 08:44, w całości zmieniany 1 raz
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2014-10-07, 15:47    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Elitarna grupa, nie ma co.
na_bogato





Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 16
Miasto: Lublin

Post2014-10-14, 09:21    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Polska to naprawdę kraj pełen niespodzianek: raz artykulik jak ten powyżej a raz raport Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju z którego wynika, że warunki życia w naszym kraju są naprawdę złe, a na 34 kraje należące do OECD gorzej od żyje się już tylko Turkom oraz Meksykanom....
na_bogato





Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 16
Miasto: Lublin

Post2014-10-14, 09:21    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Polska to naprawdę kraj pełen niespodzianek: raz artykulik jak ten powyżej a raz raport Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju z którego wynika, że warunki życia w naszym kraju są naprawdę złe, a na 34 kraje należące do OECD gorzej od żyje się już tylko Turkom oraz Meksykanom....
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2014-11-02, 12:54    Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji... Odpowiedz z cytatem
Niektórym Polakom na pewno żyje się bardzo dobrze, ale żeby im się żyło dobrze, to innym pewnie musi średnio Wink
Strona główna forum » Gospodarka » Polakom żyje się najlepiej spośród wszystkich nacji...
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm