pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Gospodarka » Polski rząd coraz odważniej mówi o przyjęciu...

Polski rząd coraz odważniej mówi o przyjęciu...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2018-09-07, 20:50    Polski rząd coraz odważniej mówi o przyjęciu... Odpowiedz z cytatem
Reklamy
Zbyszek35
Gość







Post2018-09-07, 20:50    Polski rząd coraz odważniej mówi o przyjęciu... Odpowiedz z cytatem
Ja też uważam że na EUR absolutnie nie jesteśmy gotowi, a patrząc na sprawę subiektywnie jako eksporter mógłbym stracić gdybyśmy teraz dołączyli do strefy. I mówię to mimo że często potrzebuję EUR bo służbowo wyjeżdżam za granicę. Ale z tym nie ma problemu, jak są e-kantory kupić mogę w każdej chwili, przez Pluskantor.pl dosłownie od ręki, mając przy sobie telefon.
Tomek Oskar
Gość







Post2018-10-06, 19:09    Polski rząd coraz odważniej mówi o przyjęciu... Odpowiedz z cytatem
Fakt, nie sądzę aby tak naprawdę wejście do strefy EUR jakoś nam pomogło, ryzykowna sprawa na ten moment wręcz, a PLN na EUR przewalutować to rzeczywiście żaden kłopot i żaden wielki wydatek- bynajmniej w kantorze internetowym. W Amronet nie raz kupowałem, prawie po kursie rynkowym, sprawnie i bezpiecznie.
Tedek
Gość







Post2018-12-14, 01:20    Polski rząd coraz odważniej mówi o przyjęciu... Odpowiedz z cytatem
A co to zmieni względem zadłużonych w CHF? O ile w ogóle coś zmieni....Ja teraz w sumie nie narzekam bo franka kupuję na Gieldawalut.com, bez ingerencji banku wychodzi znacznie taniej. ALe obawiam się że gdy wejdziemy do strefy EUR e-kantor może już tak korzystnie nie wyceniać, a jeszcze gorsza wizja jest taka, że e-kantory upadną i wszystkie inne też...ale liczę na to, że nie. Gdyby nie Gieldawalut bym nadal sporo tracił.
Strona główna forum » Gospodarka » Polski rząd coraz odważniej mówi o przyjęciu...
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm