pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Polskie wybrzeże

Polskie wybrzeże

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
barabasz





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-23, 22:41    Polskie wybrzeże Odpowiedz z cytatem
Wraz z żoną uważamy, ze nasze wybrzeże należy do najpiękniejszych zakątków Polski. Dlatego planujemy tam zainwestować i kupić apartament nad samym morzem. Myślimy o jego kupnie pod najem w sezonie, a także po to aby móc samemu przyjechać, powdychać jodu i nacieszyć się pięknym widokiem. Jakie lokalizacje na polskim wybrzeżu Waszym zdaniem są najbardziej atrakcyjne?

Ostatnio zmieniony przez barabasz dnia 2015-07-20, 13:04, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
Palcikort





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-25, 12:30    Polskie wybrzeże Odpowiedz z cytatem
Ja zjechałem już całe wybrzeże i powiem szczerze że nie mam swoich ulubionych miejsc, podoba mi się praktycznie wszędzie, każda polska nadmorska miejscowość ma swój klimat, ale jeżeli już miałbym wybierać to raczej zastanawiałbym się nad Międzyzdrojami, Kołobrzegiem może Ustką, a jeżeli chodzi o mniejsze miejscowość to Rewal albo Pobierowo, ale moim zdaniem to kwestia gustu, a sam pomysł bardzo fajny
panicz





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-26, 22:37    Polskie wybrzeże Odpowiedz z cytatem
Ja sporo jeżdżę po zachodnim wybrzeżu i zauważyłem, że sporo apartamentów buduje się ostatnio na przykład w Kołobrzegu. Miasto bardzo ładne, ma swój urok i raczej nie powinno być problemu z wynajęciem apartamentu.Dobrym pomysłem jest jeszcze Trójmiasto, ale na pewno będzie dużo bardziej tłoczno.
barabasz





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-28, 21:37    Polskie wybrzeże Odpowiedz z cytatem
Chyba faktycznie spróbujemy się rozejrzeć w tym Kołobrzegu, bo tam jednak jeszcze chyba większa szansa, aby wynajmować apartament także poza sezonem. Do wakacji coraz bliżej,więc jeśli chcemy z niego korzystać jeszcze tego lata to trzeba się wziąć ostro za szukanie.
Daletykua





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-29, 16:26    Polskie wybrzeże Odpowiedz z cytatem
Fajny pomysł z taką inwestycją powiem ci szczerze i gratuluję odwagi, bo taka inwestycja to nie jest łatwa sprawa. Nie szukaj szybko takich apartamentów, bo to naprawdę jest bez sensu najlepiej szukaj powoli zrób badanie rynku gdzie najwięcej ludzi, jeżeli gdzie jest mało apartamentów i wtedy atakuj rynek, bo inaczej możesz się grubo przejechać naprawdę rób drobne kroczki.
Strona główna forum » Hydepark » Polskie wybrzeże
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm