pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Ponad 3/4 Polaków ma konto bankowe. Jak wypadamy na...

Ponad 3/4 Polaków ma konto bankowe. Jak wypadamy na...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2016-06-17, 19:31    Ponad 3/4 Polaków ma konto bankowe. Jak wypadamy na... Odpowiedz z cytatem
Reklamy
pola
Gość







Post2016-06-17, 19:31    Ponad 3/4 Polaków ma konto bankowe. Jak wypadamy na... Odpowiedz z cytatem
Ja od dawna mam konto ale jakoś mnie nie satysfakcjonowało dlatego teraz przeniosłam swoje pieniądze do getin banku, bo on stawia na innowację i dodatkowo oszczędzam na braku haraczy.
JanuWER
Gość







Post2016-10-19, 09:53    Ponad 3/4 Polaków ma konto bankowe. Jak wypadamy na... Odpowiedz z cytatem
Mieszkałem we Francji i Grecji przez jakiś czas rzeczywiście widać, że u nas w Polsce bankowość jest bardziej rozwinięta. nawet konta mobilne w telefonie. Tam nikt nie wie co to. Ja mam konto mobilne w Orange finanse i jestem zachwycony prostotą i łatwością zarządzania moimi finansami. Jeszcze parę lat temu to było nie do pomyślenia, że leżąc na kanapie można robić przelewy
sweelay
Gość







Post2023-01-12, 17:40    Ponad 3/4 Polaków ma konto bankowe. Jak wypadamy na... Odpowiedz z cytatem
The size of the expected amplicon was 1035 bp stromectol pill for lice As for the systematic therapy, tetanus booster if none given in past year and rabies prophylaxis should always be considered
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Ponad 3/4 Polaków ma konto bankowe. Jak wypadamy na...
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm