pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Pożyczka na chrzciny

Pożyczka na chrzciny

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2017-02-27, 08:23    Pożyczka na chrzciny Odpowiedz z cytatem
Czy firmy pożyczkowe mają pożyczki celowe na takie tematy? W sensie - chodzi mi o to, czy oferują pod takie sytuacje jakieś lepsze warunki? Jeśli tak, to u kogo można na coś takiego liczyć i na jakich dokładnie zasadach?
Reklamy
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2017-02-28, 18:45    Pożyczka na chrzciny Odpowiedz z cytatem
Mało która firma pożyczkowa daje większy kwoty od razu przy pierwszej pożyczce. Zazwyczaj na starcie kwota jest bardzo mała. Ale jest np. Mikro Rata w której dostaniecie 5 tysięcy. I tutaj nie sprawdzają BIK, dają 2 lata okresu spłaty - raczej ciężko będzie o znalezienie gdzieś jeszcze takich warunków, ale szukajcie...
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2017-03-01, 08:50    Pożyczka na chrzciny Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy mówimy o tej samej firmie, ale https://mikrorata.pl/ pokazuje kwotę 10 tysięcy na 2 lata. Rata mi wychodzi na poziomie 700 zł, czyli spoko, ale to przy maksymalnej kwocie, jakiej nie potrzebuję. Pójdzie dzisiaj wniosek - zobaczymy odpowiedź.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2017-04-12, 22:23    Pożyczka na chrzciny Odpowiedz z cytatem
Pożyczka nie jest złą opcją, ale wydaje mi się, że w tym wypadku trzeba mieć 100% pewności, że będziemy w stanie spłacać raty w terminach. Można sobie przejrzeć poszczególnie oferty na portalu Łowca Chwilówek, jest też dostępny poradnik pożyczkowy, a także opinie o firmach.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2018-05-23, 17:50    Pożyczka na chrzciny Odpowiedz z cytatem
Wszystko jest dla ludzi. Pożyczki również i wcale nie trzeba się ich obawiać. Trzeba jednak pamiętać, żeby pieniądze pożyczać z zaufanych źródeł. Ja akurat od siebie mogę polecić https://wygodnepozyczki.pl/ . W sieci cieszą się naprawdę dobrymi opiniami więc o czymś musi to świadczyć. Na stronie można sobie doczytać co i jak.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2018-05-31, 13:58    Pożyczka na chrzciny Odpowiedz z cytatem
Pożyczki - zło konieczne. Nie lepiej powalczyć o dodatkowe źródło dochodu ? A najlepiej o stałe na wiele lat ? [ w razie potrzeby pomagam pracapewna@gmail.com ]
pieniadz997





Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 17

Post2018-06-02, 11:13    Pożyczka na chrzciny Odpowiedz z cytatem
Dobry zwyczaj nie pożyczaj. A już na pewno nie w myśl postaw się a zastaw sisę Wink
Później będzie problem ze spłatą. Poczytaj sobie:
https://pozyczasz.pl/konsolidacja-chwilowek/jak-pozbyc-sie-dlugow-z-chwilowek-mozliwe-warianty/
Zobacz jakie ida za tym konsekwencje.
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Pożyczka na chrzciny
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm