pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » Pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
karolinal





Dołączył: 14 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-07-16, 15:06    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Witaj wszytko zależy od firmy parabankowej, od której będziesz brać pożyczkę. Myślę,że najlepiej będzie jak uważnie przeczytasz umowę. Jest naprawdę wiele kruczków, na które musisz uważać.
Reklamy
rodezjak





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 18

Post2015-07-18, 23:58    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Obecnie dział wiele firm, ale niebawem pozostanie tylko kilka, bo nowe ograniczenia wykoszą najmniejsze. Warto więc przeglądnąć firmy z chwilówkami kierować się takimi kryteriami jak marka czy kapitał zakładowy.

Ostatnio zmieniony przez rodezjak dnia 2018-08-26, 16:19, w całości zmieniany 1 raz
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-07-19, 15:37    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Nie korzystaj z chwilówek. Osobiście znam kilka osób które bez taką pożyczkę narobiło sobie problemów. Myślę, że lepiej wziąć normalny kredyt gotówkowy w banku http://banki.edu.pl/kredyty/kredyty-gotowkowe/ Na pewno taniej Cie wyjdzie
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-08-03, 21:12    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio właśnie zainteresowałam się pożyczkami pozabankowymi w Klubie Inwestorów
hubba





Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 4

Post2015-08-04, 17:29    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
I jak na tym ostatecznie wyszło ? Jest tu jakaś poprawa czy żadnej tu na pewno nie dostrzegłaś...Dla mnie to było ryzyko i dla mnie to trochę jest kiepskie. Bo co ma oznaczać termin pożyczka pozabankowa. Czy ktoś mi to na szybko może wyjaśnić i wytłumaczyć..To dla mnie jest trudne do zrozumienia.
a.zajac87





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 33
Miasto: Warszawa

Post2015-08-04, 18:22    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Ja ze swojej strony bym dorzucił jeszcze do worka kredyty prywatne. Mało kto sobie zdaje sprawe że coś takiego jest i działa. Można wyczaić oferty lepsze od jakiegokolwiek banku z odpowiednim inwestorem. Wszystko to kwestia dogadania się. Polecam poczytać tam w linku u góry wrzuciłem artykuł na ten temat. Bardzo fajna alternatywa dla pożyczek bankowych.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2015-09-16, 11:02    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Z zasady pożyczek pozabankowych należy unikać, jako, że niosą ze sobą spore ryzyko i są po prostu nieopłacalne. Osobiście uważam jednak, że czasami mogą być pomocne (np. na pilne wydatki) - zawsze jednak dokładnie sprawdzam daną firmę pożyczkową, a wcześniej przeglądam oferty co najmniej kilkunastu firm, żeby wybrać jak najtańszą i nie tracić więcej pieniędzy, niż to konieczne. Tu można przejrzeć aktualne oferty jednocześnie kilkunastu firm: http://homebanking.pl/pozyczki/pozyczki-chwilowki/kalkulator-chwilowek/ - niektóre z pożyczek są za darmo, a tylko za pierwszym razem.
mazi88





Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 33

Post2015-10-05, 20:59    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
a miał ktoś z Was styczność z firmą Wonga albo podobną??
Krakus





Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 5

Post2015-10-09, 13:44    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Coraz więcej firm prywatnych udziela pożyczek niemal każdej osobie.
Polecam poczytać na ten temat więcej, na moim blogu http://epozyczki24.pl/
oewonga





Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 1

Post2015-10-28, 18:06    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
mazi88 napisał:
a miał ktoś z Was styczność z firmą Wonga albo podobną??


Witam! Skoro padła nazwa wonga.com, to pozwolę sobie przedstawić ofertę pożyczki w naszej firmie. Koszt pierwszej pożyczki to 10 zł niezależnie od pożyczonej kwoty. Udzielana jest ona na okres aż do 60 dni, a maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 750 zł. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Kwota pożyczki może trafić bezpośrednio na konto bankowe nawet w 15 minut po zweryfikowaniu tożsamości i pozytywnej decyzji kredytowej.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
g.wronka





Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 19

Post2015-11-04, 13:57    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Co byście bardziej polecali, pożyczki w tych serwisach, które wymienialiście wyżej, czy raczej społecznościowe? Nie znam się na tym za bardzo i byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc, chcę pożyczyć 5 tysięcy na jakieś pół roku.
Masczepan





Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 8

Post2015-11-24, 11:34    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Ofert pożyczek pozabankowych i chwilówek jest wiele. Sam korzystałem z usług jednej i chyba będę się jej trzymał, bo wszystko odbyło się szybciej i prościej, niż się spodziewałem. Mówię o https://www.pozyczkomat.pl/. Udzielają pożyczki w mniej niż kwadrans, a pieniądze od razu trafiają na konto. Warunki też są niezłe, więc polecam.
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 17:54    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Na pożyczki pozabankowe należy uważać.
mazi88





Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 33

Post2015-12-09, 16:52    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
ostatnio widziałem reklamę Wonga w telewizji. Wszystko wydaje się ok. Brał już ktoś u nich pożyczkę?
Masczepan





Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 8

Post2015-12-17, 12:54    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
mazi88 napisał:
ostatnio widziałem reklamę Wonga w telewizji. Wszystko wydaje się ok. Brał już ktoś u nich pożyczkę?


Jak napisałem wyżej, zwykle korzystam z https://www.pozyczkomat.pl/, ale słyszałem wiele dobrego o Wonga. Ponoć mają dość atrakcyjną ofertę pożyczek długoterminowych (ok. 2 miesiące) przy niskim oprocentowaniu.
Strona główna forum » Kredyty » Pożyczka pozabankowa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm