pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » Pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
wszerad





Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 6

Post2015-12-18, 13:50    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
jak dla mnie każda pożyczka nie jest dobrym rozwiązaniem, jeśli jest to pożyczka na biznes to jeszcze jestem to w stanie zrozumieć, szczególnie, że przecież planuje się otrzymywać dodatkowy dochód z własnej firmy, jeśli chodzi o drobne pożyczki czyli w skali kilku tysięcy, które właśnie są najczęściej pozabankowe, to nie polecam, zazwyczaj jest do oddanie sporo większa kwota niż się wzięło, do tego raty trzeba spłacać co tydzień, dodatkowo takie pożyczki wydaje się zazwyczaj na przyjemności, które nie są konieczne Smile
Reklamy
Burak12





Dołączył: 19 Gru 2015
Posty: 1

Post2015-12-19, 09:56    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim powinieneś sprawdzić oprocentowanie pożyczek. Na rynku jest wiele parabanków które oferują pierwszą darmową pożyczkę i to nie ściema.. Sam korzystałem. Wejdź sobie na stronę o pożyczkach przez internet i wybierz tą która oferuje taką opcje.
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 04:37    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Pożyczka przyjemna, ale spłata już mniej.
Masczepan





Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 8

Post2016-01-21, 12:42    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
wszerad napisał:
jak dla mnie każda pożyczka nie jest dobrym rozwiązaniem


Wszystko zależy od sytuacji, chwilówki także maja swoje zalety, naprawdę. Kwestia dobrego sposobu korzystania, więcej o zaletach pożyczek możesz poczytać tutaj https://www.pozyczkomat.pl/strona/zalety-pozyczek. A ja mogę powtórzyć to co już pisałem wcześniej: trochę się zastanawiałem ale w końcu pożyczyłem, wszystko odbyło się sprawnie, pieniądze się przydały, potem oddalem. I nie ma problemu
Anna Masly





Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 2

Post2016-01-22, 13:00    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Ranking najlepszych pożyczek,chwilówek bez wychodzenia z domu porównasz oferty banków ,instytucji finansowych http://sprawdzone-chwilowki.pl/
pierr





Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 111

Post2016-02-28, 10:20    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Możecie polecić jakiś kredyt bez sprawdzania w BIK-u? Dla osoby, która chciałaby pożyczyć około 4 tys zł na 1 rok.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-02-28, 19:17    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Możliwości jest dużo, także wydaje mi się, że najrozsądniej byłoby po prostu skorzystać z pomocy doradcy np. http://finansepraktyczne.pl - firma oferuje dobór odpowiedniego kredytu do indywidualnych możliwości poprzez wskazanie najkorzystniejszej oferty, dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu i co najważniejsze pieniędzy.
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 118

Post2016-02-29, 10:43    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
pierr napisał:
Możecie polecić jakiś kredyt bez sprawdzania w BIK-u? Dla osoby, która chciałaby pożyczyć około 4 tys zł na 1 rok.


Poszczególne oferty zmieniają się stosunkowo szybko, dlatego polecam korzystanie z porównywarek chwilówek takich jak np Moneybox - moneybox.pl.
Jest to witryna na której poszczególne oferty rozłożone zostały na "czynniki pierwsze". Podpowiadają gdzie aktualnie mają korzystne oferty oraz jakie będą realne koszta spłaty zobowiązania.
rysiu69


Opel
Astra

Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 1
Miasto: Katowice

Post2016-03-03, 16:31    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Hej ja z doświadczenia wiem ze pożyczki bankowe są potrzebne. Czasami zdarzy się sytuacja ze potrzebujemy gotówki na już, a wtedy chwilówka online może być jedną z opcji
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-03-17, 13:38    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Firm udzielających pożyczek pozabankowych jest tak dużo, że trudno przejrzeć wszystkie oferty po kolei. Chwilówki rzeczywiście są łatwe i szybkie, ale mogą okazać się drogie, szczególnie jeżeli będziemy zalegać ze spłatą rat. Tak więc, warto dobrze przemyśleć sprawę i wybierać odpowiedzialnie. Jeżeli zastanawiacie się nad zaciągnięciem pożyczki pozabankowej, zobaczcie sobie portal http://pozyczki-online.info znajdziecie tam listę firm udzielających pożyczek krótkoterminowych, a także oferty kredytów ze wszystkich banków.
rodezjak





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 18

Post2016-03-23, 00:01    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Na chwile obecną jest o tyle dobrze, że firmy chwilówkowe i pozabankowe nie będą już mogły naliczać horrendalnie wysokich opłat za opóźnienie.

Ostatnio zmieniony przez rodezjak dnia 2018-08-26, 16:19, w całości zmieniany 1 raz
Kennedy





Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 2

Post2016-04-19, 12:24    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Na całe szczęście weszła w życie ustawa antylichwiarska, która zakończy proceder wyzysku najuboższej klasy Polaków. Chwilówki to nieporozumienie, które okrada ludzi w świetle prawa.
http://www.bartoszyce24.pl/ciekawostki/item/1123-koniec-z-chwil%C3%B3wkami-teraz-tylko-raty
Mam nadzieje, że całkiem zabronią takich kredytów.
Nagonka w radiu, telewizji i prasie jest ogromna - darmowe pożyczki!! Bierzcie ludzie bo pieniądze rozdają za darmo!
komentator





Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 3

Post2016-04-26, 14:28    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Za dużo czynników żeby tak prosto odpowiedzieć Wink
Chyba jedno z ważniejszych to RRSO, to takie jakby łączne oprocentowanie, zawiera i opłatę za przygotowanie, i prowizję, i ogólnie wszystko. Możesz też zwrócić uwagę na warunki, nie wiem jak tam twoja zdolność kredytowa, ale niektórzy na to patrzą. Mogą odrzucić wniosek bo im się coś nie spodoba.
Tu znalazłem fajne zestawienie, masz tam warunki większości firm: http://www.wroniechwilowki.pl/
Popatrz sobie na chwilówki i pożyczki na raty. Sprawdź która Ci bardziej pasuje, niby obie te formy to pożyczki pozabankowe, ale sporo się od siebie różnią.
pozyczkaportal





Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 2

Post2016-05-11, 13:52    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz wziąć na chwilówki, powinieneś dokładnie zapoznać się z ofertą wybranej firmy. Sprawdź koszt całej pożyczki, mając na uwadze, że w wielu firmach pierwsza pożyczka jest darmowa. Zawsze warto skorzystać z rankingów chwilówek, wówczas mamy pewność, że podejmujemy słuszną decyzję i nie wpadniemy w gorsze tarapaty finansowe.
komentator





Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 3

Post2016-06-24, 11:04    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Pożyczek to najlepiej szukać przez jakieś porównywarki. Ja zawsze korzystam z http://polska-chwilowka.pl/i jestem bardzo zadowolony. Ciągle aktualne oferty, dużo ciekawych informacji. Dobrze jest poszerzyć swoją wiedzę przez zaciągnięciem zobowiązania Smile
Strona główna forum » Kredyty » Pożyczka pozabankowa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm