pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » praca dla absolwentów - Finanse i nie tylko !!!

praca dla absolwentów - Finanse i nie tylko !!!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
sigmar





Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 1

Post2013-04-22, 21:20    praca dla absolwentów - Finanse i nie tylko !!! Odpowiedz z cytatem
Właśnie kończysz studia i nie masz pomysłu co dalej? Chcesz się rozwijać ale nie wiesz jaki sektor da Ci satysfakcje i pozwoli wzbogadzić doświadczenie zawodowe? - mamy dla Ciebie świetną ofertę w Krakowie !!! Praca w międzynarodowym środowisku, ciekawi ludzi, możliwość rozwoju i do tego niezłe zarobki - czego chcieć więcej? Jeśli jesteś osobą ambitną, ciekawą świata, chcesz się rozwijać i mówisz płynnie po angielsku, napisz do nas albo zadzwoń.

kontakt
awojcik@sigmarpoland.pl
tel
881 666 619[/url]
Reklamy
mogitko





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 12:19    praca dla absolwentów - Finanse i nie tylko !!! Odpowiedz z cytatem
Jesteście uczciwi i jesteście rzetelni ? Bo ja wysłałem do was CV i nic z tego ani odzewu ani nie miałem potwierdzenia, że ktoś będzie w stanie przeczytał te aplikację CV. Nie podoba mi się to oraz nie podoba mi się to, że akurat w taki sposób potraktowaliście absolwenta PWR Sad
Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » praca dla absolwentów - Finanse i nie tylko !!!
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm