pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Praca dodatkowa

Praca dodatkowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pierr





Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 111

Post2021-03-15, 09:59    Praca dodatkowa Odpowiedz z cytatem
Kochani mam pytanie - może ktoś z Was mi doradzi. Córka wkrótce kończy rok co za tym idzie czas wracać do pracy. Nie mam z kim jej zostawić. żłobek odpada, niania też. Wybieram więc urlop zaległy i bieżący i planuje wychowawczy (staramy się też o 2 dziecko ale z pierwszym musiałam się leczyć i trwało to prawie 2 lata do tego leczenie to było dość kosztowne) i tu pojawia się jeden problem.. Nie wiem czy ogarniemy wszystko (życie, rachunki i leczenie) z jednej wypłaty męża. Podpowiedźcie mi proszę czy jest jakaś możliwość otrzymywania pieniędzy na wychowawczym? (na 500+ się nie załapiemy bo mąż raczej przekracza 2400 netto) myślałam o jakiejś dodatkowej pracy z domu lub popołudniu kiedy mąż wróci, ale mieszkam w małej miejscowości i trochę trudno tu o takie zajęcia..
Reklamy
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 118

Post2021-03-15, 11:02    Praca dodatkowa Odpowiedz z cytatem
Ogólnie na wychowawczym możesz legalnie podejmować pracę, np. na umowę zlecenie, jeśli nie uniemożliwia Ci to osobistej opieki nad dzieckiem. Jeśli chodzi o zasiłki to oprócz 500 plus jest też świadczenie rodzinne (ok 100 zł) do którego jest dodatek na wychowawczym 400 zł, ale tutaj też jest kryterium dochodowe.
Zerknij sobie na ten portal.

Jest tutaj wiele porad dotyczących pracy.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Praca dodatkowa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm