pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Praca w ubezpieczeniach.

Praca w ubezpieczeniach.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2012-10-22, 13:22    Praca w ubezpieczeniach. Odpowiedz z cytatem
Szukam opinii o pracy w ubezpieczeniach. Słyszalem że zarobki sa bardzo dobre ( jak na Polske) i branża potrzebuje nowych ludzi. Mogłby ktos napsiac na czym polega praca w ubezpieczeniach i czy jest tak kolorowo jak słyszałem Smile dzieki
Reklamy
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2012-10-25, 18:31    Praca w ubezpieczeniach. Odpowiedz z cytatem
W duzym skrocie praca w ubezpieczeniach polega na podpisywaniu umow od ktorych dostajesz prowizje.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2012-10-29, 10:24    Praca w ubezpieczeniach. Odpowiedz z cytatem
Kumpel pracuje w ubezpieczeniach i głownie jeździ od domu do domu i szuka chętnych na ubezpieczenia.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2012-11-05, 19:09    Praca w ubezpieczeniach. Odpowiedz z cytatem
Studencik napisał:
Szukam opinii o pracy w ubezpieczeniach. Słyszalem że zarobki sa bardzo dobre ( jak na Polske) i branża potrzebuje nowych ludzi. Mogłby ktos napsiac na czym polega praca w ubezpieczeniach i czy jest tak kolorowo jak słyszałem Smile dzieki


Najlepszym sposobem żeby dowiedziec sie cos o pracy w ubezpieczeniach, to troche popracowac w tym zawodzie.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2012-11-06, 22:57    Praca w ubezpieczeniach. Odpowiedz z cytatem
Ubezpieczenia byly i beda potrzeba, wiec mi sie pomysl pracy w ubezpieczeniach podoba. Kwestia zarobkow i tego jak wyglada praca zalezy od firmy do jakiej trafisz, wiec ciezko powiedziec i cos napisac. Dobrze radzi LuckyGuy najlepiej samemu sprawidzic Smile
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2012-11-11, 14:53    Praca w ubezpieczeniach. Odpowiedz z cytatem
Mi sie praca w ubezpieczeniach kojarzy z praca przedstawiciela handlowego w sieciach komorkowych. Tu i tu szukasz klinetow zeby podpisali umowe i dostajesz od tego jakis %.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Praca w ubezpieczeniach.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm