pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » Pracownicy do sprzątania i mycia grobów

Pracownicy do sprzątania i mycia grobów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Wielki Brat





Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 2

Post2012-08-28, 20:53    Pracownicy do sprzątania i mycia grobów Odpowiedz z cytatem
W zależności od napływu klientów na moje usługi sprzątające będę potrzebował dwóch lub trzech studentów do sprzątania i mycia nagrobków, ale to tak od około 15- tego września

Firma Miotełka- Warszawa ( proszę szukać w internecie)
Właściciel S.B.
Reklamy
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2012-08-30, 08:57    Pracownicy do sprzątania i mycia grobów Odpowiedz z cytatem
Ile placicie za h ?
Wielki Brat





Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 2

Post2012-09-03, 23:18    Pracownicy do sprzątania i mycia grobów Odpowiedz z cytatem
Robert napisał:
Ile placicie za h ?
Płacimy nie za godzinę, tylko od sprzątnięcia- umycia nagrobka.
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2012-09-29, 18:08    Pracownicy do sprzątania i mycia grobów Odpowiedz z cytatem
A ile mozna dostac od jednego nagrobka Smile ?
mogitko





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 12:16    Pracownicy do sprzątania i mycia grobów Odpowiedz z cytatem
A nie wiem ile można dostać od jednego nagrobka..Według mnie to chyba jest uzależnione od wielkości grobu..Bo jak patrzyłem na stronę to akurat się płaciło od metra kwadratowego. Mogę się mylić ale oczywiście mogę też mieć rację i to całkiem w tym sporą.
Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » Pracownicy do sprzątania i mycia grobów
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm