pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » Pracuj przez internet

Pracuj przez internet

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
bulka14





Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 1

Post2012-09-20, 22:45    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Zostań nowoczesną konsultantką Oriflame, działającą wg nowej metody OriNet. Dzięki niej, pracując on-line, możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z metody tej korzystają tylko konsultantki z naszej grupy - MojeOri. W Oriflame sama decydujesz, co chcesz osiągnąć i ile chcesz poświęcić czasu temu zajęciu. Możesz dorobić sobie trochę pieniędzy do pensji i mieć dostęp do świetnych kosmetyków. Możesz także sprawić, że Oriflame będzie Twoim głównym źródłem dochodu. Możesz stać się całkowicie niezależna finansowo!Jeśli jesteś gotowa/y na poważne zmiany w swoim życiu i masz odwagę tego dokonać, wejdź na moją stronę i pobierz darmowe Vademecum. Dzięki niemu zrozumiesz, czym naprawdę jest Oriflame i jak wiele możliwości przed Tobą otwiera. Zapraszam serdecznie: www.kasiawar.mojeori(kropka)pl
Reklamy
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2012-09-29, 18:01    pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Czy ta oferta jest tylko dla kobiet ?
Lissa





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 125

Post2012-10-04, 13:04    pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Moglabym prosic o szczegolowe informacje na prv
endriustatic





Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 5

Post2014-02-28, 17:17    pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Chętnie bym z tego skorzystał lecz jestem mężczyzną. Wydaje mi się, że nie wypada tak się afiszować z takim sposobem dorabiania u chłopaków. Jednak moje siostry w ten sposób zarabiają i są z tego zadowolone Wink
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2014-03-03, 18:42    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Tak i mają grosze. [ przepraszam ale to mój domysł znając ten biznes] Nie neguję go , tylko że wiem ile pracy potrzeba aby zarobić 100 zł. A te 100 zł to często możemy zarobić w 1 godz. Nie prawda? To prostsze niż każdy myśli. Są też formy zarabiania gdzie nic nie robisz , no może dziennie 2 do 5 minut. Nie możliwe ? Możliwe i legalne. Obecnie jest wiele form i możliwości zarabiania. Jest tylko jeden warunek, niestety ciężki do spełnienia - trzeba chcieć.
joanmartinez





Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 1
Miasto: Wrocław

Post2014-03-19, 14:45    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
też nie praferują taki prac, ogólnie jest to chwytliwe "praca przez internet" ale zazwyczaj = niskie wynagrodzenie i trzeba się porządnie napracować.
Dominik





Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 6

Post2014-10-15, 10:02    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
serio kogoś to przekonuje?
oxxygen





Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-24, 14:13    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Nie przekonuję mnie to. Próbowałem szukać pracy przez internet. Poświęciłem na to wszystko 4 godziny. Nic ciekawego nie znalazłem a szukałem prawie tyle czasu. Wszędzie co odczytuję to tylko pisało coś takiego, że to jest ściema i, że tylko obiecują duże kwoty:(


Mocne wrazenia, ostre zycie na krawedzi O tym jest ten blog http://nightlife7.blog.pl/ stworzylem dla wszystkich hardkorow. Bo ona na pewno sie kazdemu przydac moze
centik





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-10, 16:46    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Nie wiem co tak się dzieję z tymi stronami pracą przez Internet, że gdzieś jak słyszę i gdzieś jak czytam to przede wszystkim to jest ściema i przede wszystkim nie można w to wierzyć Sad ja zainwestowałem swój czas w ogłoszenia i tego typu rzeczy a pracy za dobre zarobki przez neta nie miałem.
mogitko





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 12:18    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Ja pracowałem przez Internet na studiach i sobie chwalę. Wypłaty na czas i jeszcze się rozwijałem mocno w mojej dziedzinie IT bo to byłą praca w angielskiej firmie. Udało mi się to jakoś dostać. Teraz już nie mam statusu studenta i już trochę trudniej się do tego załapać.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-12-02, 17:04    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Czyli można, a wystarczą chęci. Jeśli ktoś szuka dobrze płatnej pracy to zapraszam - skayp - janubers1 Konkretnie wskażę odpowiednie firmy.
krzysiekbrzyski





Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 28

Post2017-02-09, 13:53    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
W kwestii pracowania przez internet zalecam również skorzystać z usług jakiejś poważniej firmy, która dostarcza internet bo kiedyś pracowałem przy internecie mobilnym i była tragedia. Przeszedłem na Bignet i dopiero mogłem w spokoju pracować.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2017-02-17, 12:10    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Praca w domu [ a raczej wyłącznie zarabianie ] I jeśli kogos interesuje to zapraszam do kontaktu pracapewna@gmail.com
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2017-02-27, 03:32    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Jak macie dobry pomysł na biznes warto spróbować założyć firmę. W tym wypadku trzeba mieć sporo pieniędzy na reklamę, promocja w sieci jest bardzo ważna, poza tym należy zadbać o komunikację z klientem. Może pomóc https://serwersms.pl platforma do wysyłki wiadomości tekstowych, to dobre rozwiązanie, które znacznie ułatwia pracę.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 145

Post2017-03-27, 19:30    Pracuj przez internet Odpowiedz z cytatem
Sam pomysł to nie wszystko. Można powiedzieć, że to tylko 20% sukcesu. Na portalach rekrutacyjnych czasem trafiają się ogłoszenia o pracę zdalną http://praca.gratka.pl/oferta/rekruter-personelu-praca-zdalna-3695685.html?pg Ale przede wszystkim szukaj ich na portalach z ogłoszeniami dla wolnych strzelców.
Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » Pracuj przez internet
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm