pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Problem z głowy

Problem z głowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomaszsz





Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 23

Post2016-08-06, 19:27    Problem z głowy Odpowiedz z cytatem
A raczej problemem jest głowa, dokładnie swędząca skóra. Mieliście kiedyś podobny problem? czy to może być ze stresu? Już kilka miesięcy oczywiście nie cały czas, ale ta głowa mnie tyle już swędzi. Szampony przeciwłupieżowe kupuję, myję codziennie bo inaczej włosy tłuste. Co mi może być? jakieś zapalenie czy co?
Reklamy
xpamey





Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 29

Post2016-08-10, 14:01    Problem z głowy Odpowiedz z cytatem
Może być zapalenie, łupież albo pasożyty. Tutaj sobie możesz doczytać co w takim przypadku powinnaś robić: http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/wra%C5%BCliwa-sk%C3%B3ra-g%C5%82owy/a5922.aspx . Jeśli na własną rękę tego nie wyleczysz to jednak radziłabym wybrać się do lekarza
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-05-21, 08:50    Problem z głowy Odpowiedz z cytatem
Słyszałem, że takie objawy może dawać również nietolerancja pokarmowa. Na stronie eurofoodline.pl zobacz, jakie badania możesz wykonać, żeby potwierdzić, albo wykluczyć tę przyczynę. Chyba, że już udało Ci się pokonać ten problem. Jeżeli tak, to daj znać, w jaki sposób Smile
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2023-01-16, 16:45    Problem z głowy Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem, jeżeli macie problemy z nawracającym łupieżem, to warto byłoby zastosować odpowiednią suplementację, a także pomyśleć o regularnych peelingach skóry głowy. Ostatnio widziałam też bardzo ciekawe artykuł na ten temat na stronie tego portalu https://vitapil.pl/blog/jakich-witamin-moze-brakowac-jesli-mam-sklonnosci-do-pojawiania-sie-lupiezu, więc polecam wam tam zerknąć, a myślę, że nie będziecie rozczarowani. Można się z niego dowiedzieć naprawdę wielu przydatnych rzeczy.
lunka3





Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 107

Post2023-02-02, 12:49    Problem z głowy Odpowiedz z cytatem
Wiecie co, jeżeli chodzi o problemy zdrowotne, to muszę przyznać, że mnie ostatnio zainteresowało to, jak sobie poradzić z czymś takim jak rozejście mięśnia prostego brzucha w ciąży. Chciałabym tego uniknąć i słyszałam, że najlepiej byłoby się zgłosić do fizjoterapeuty. Dajcie znać, co wy na ten temat uważacie.
Strona główna forum » Hydepark » Problem z głowy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm