pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Projektowanie wnętrz biur

Projektowanie wnętrz biur

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2016-05-13, 11:25    Projektowanie wnętrz biur Odpowiedz z cytatem
Warto wynająć kogoś do zaprojektowania wnętrza w biurze, czy może zająć się tym samemu? Znacie może jakieś sprawdzone firmy zajmujące się projektowaniem takich wnętrz?
Reklamy
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-05-13, 12:50    Projektowanie wnętrz biur Odpowiedz z cytatem
Jak najbardziej warto wynająć profesjonalistę do aranżacji wnętrza biura, szczególnie jeśli firma jest większa, a w biurze przyjmujemy klientów, partnerów, itp. - biuro urządzone bez pomysłu i nieestetycznie bowiem źle świadczy o firmie. Co do firm zajmujących się projektowaniem wnętrz, to w każdym dużym mieście jest ich kilka - aby znaleźć najlepszą wystarczy przejrzeć portfolio i sprawdzić referencje. W Warszawie w projektowaniu wnętrz biur specjalizuje się 370Studio http://370studio.pl/projektowanie-wnetrz-biur
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-07-26, 08:31    Projektowanie wnętrz biur Odpowiedz z cytatem
Niedługo chce przenieść siedzibę biura do innego lokalu, który znalazłam na stronie http://www.officemap.pl/search/list/?city=krakow . Lokal jest sporo większy, ma dużo lepszy standard i jest przestronniejszy. Moi pracownicy dzięki tej zmianie przestaną pracować w małych i ciasnych pomieszczeniach i mam nadzieje, że po poprawie komfortu ich pracy poprawi się także ich efektywność. Chciałabym jak najbardziej urządzić to wnętrze, ale niezbyt dobrze sama się na tym znam i dlatego pomyślałam o wynajęciu firmy zewnętrze, która mogłaby urządzić mi to biuro. Jaką polecacie?
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-08-11, 22:11    Projektowanie wnętrz biur Odpowiedz z cytatem
Mi się wydaje, że samemu można urządzić biuro, na pewno dzięki temu można sporo zaoszczędzić, wystarczy przejrzeć sobie inspiracje na portalach wnętrzarskich, blogach, czy pintereście.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-08-11, 23:22    Projektowanie wnętrz biur Odpowiedz z cytatem
Oczywiście można to zrobić tyle, że nie każdy ma na to czas. Z drugiej strony chyba tylko duże firmy z dobrą pozycją na rynku mogą pozwolić sobie na wynajęcie kogoś kto im zaprojektuje biuro. Takie usługi są drogie.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Projektowanie wnętrz biur
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm