pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Przesyłki kurierskie

Przesyłki kurierskie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pankran





Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 22

Post2016-01-27, 19:25    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
jako przedsiębiorca współpracuję z takim serwisem przesyłek kurierskich i jestem bardzo zadowolony. mi się wydaje, że akurat będzie ci pasować Smile
jedynie trzeba samemu zapakować przesyłkę i ją wycenić za pomocą strony internetowej, jeżeli coś zrobisz nie tak, mogą później być naliczone dodatkowe opłaty. ale i tak wychodzi taniej, niż bym korzystał z czegoś innego. poszukaj w goole wysylajtaniej.pl Smile
Reklamy
MaciekA





Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 32

Post2016-01-28, 09:32    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
pankran napisał:
jako przedsiębiorca współpracuję z takim serwisem przesyłek kurierskich i jestem bardzo zadowolony. mi się wydaje, że akurat będzie ci pasować Smile
jedynie trzeba samemu zapakować przesyłkę i ją wycenić za pomocą strony internetowej, jeżeli coś zrobisz nie tak, mogą później być naliczone dodatkowe opłaty. ale i tak wychodzi taniej, niż bym korzystał z czegoś innego. poszukaj w goole wysylajtaniej.pl Smile

naprawdę masz rację, to mi nawet bardzo pasuje;) obawiałem się, że może być problemem wysyłka przez osobę prywatną, ale z tego co zrozumiałem to ten serwis jest ogólnie dostępny)
pankran





Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 22

Post2016-01-28, 20:23    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
nie ma za co;) możesz się nie martwić, tak jak napisałeś, jest to “serwis ogólnie dostępny” zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób prywatnych;) zawsze pomaga mi zaoszczędzić czas i pieniążki.
Diamolo





Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 13

Post2016-01-28, 22:24    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie to jest naprawdę świetny portal. Poleciła go mi koleżanka, ponieważ często mam różne paczki do wysyłki. A ona już korzysta od dłuższego czasu i jak do tej pory nie słyszałem, żeby narzekała, a to w sumie maruda jest Wink
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-01-29, 11:26    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
Ja do tej pory korzystałem z DHL-a, ale widzę na tej stronce kilka innych, ciekawych opcji Smile
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2016-02-01, 17:13    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
Ja od dobrych paru miesięcy korzystam wyłącznie z paczkomatów inposta. Mega wygodnie i nie muszę warować przy drzwiach na kuriera, jak do tej pory.
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-02-16, 06:19    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
Ostatnio mieliśmy pilną wysyłkę za granicę. Kurier odebrał paczkę, wszystko super. Ale niestety samochód mu nawalił w Niemczech i musieliśmy zlecić transport aut, który zawiózł naszego kuriera do mechanika 300km od celu. Na szczęście udało się szybko załatwić części (pompa wody i pasek) i samochód mógł jechać dalej.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-02-16, 15:26    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o przesyłki za granicę to raczej wszędzie będzie drogo, może ewentualnie poszukaj firmy transportowej która przewozi ludzi do miejsca, gdzie Twój znajomy mieszka (przewozy są właściwie po całej Europie) i poproś kierowcę o dostarczenie paczki? Za jakąś drobną opłatą powinien się zgodzić Smile
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-08-15, 09:04    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne również bardzo duże to mogę polecić http://www.seabridge.pl/ Sprawdzona firma i wszystko załatwiane bardzo profesjonalnie. Cennik również ok.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2016-08-25, 16:09    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
już dawno temu wybrałam dhl i tylko u nich zamawiam przesyłki kurierskie. przesyłki dochodzą szybko i w nienaruszonym stanie. mam nadzieję, że to się nie zmieni.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-01-19, 11:30    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
Ja korzystam z usług rożnych firm kurierskich, ale zawsze za pośrednictwem Globkurier, bo tak jest mi najwygodniej jak i najtaniej. Na ich stronie możecie sobie sprawdzić i porównać oferty bardzo dużej ilości przewoźników i na tej podstawie wybrać ofertę, która będzie dla Was najtańsza. Zajrzyjcie na tą stronę https://www.globkurier.pl/przesylki-info/tanie-paczki-i-przesylki-kurierskie.html i sprawdźcie jakie są ceny przesyłek, które już wysyłaliście i porównajcie z cenami, jakie zapłaciliście za ich nadanie.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 145

Post2017-01-22, 17:36    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem DHL oraz DPD. Można zamawiać np. przez epaka.
iwaniuk82





Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 22
Miasto: GB

Post2017-01-25, 21:28    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio wysyłałem do Niemiec korzystając z https://przesylarka.pl/zamow-przesylke/irlandia Dobrze jest móc porównać koszt, zanim się zdecydujesz na konkretną firmę, tym bardziej, że wysyłka kurierem za granice jednak swoje kosztuje.
walter





Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 7

Post2017-02-15, 12:59    Przesyłki kurierskie Odpowiedz z cytatem
Dobra jest http://www.epaka.pl korzystałem kilkakrotnie w tym raz za granicę wysyłałem znajomemu sprzęt audio, poszło sprawnie, tanio i dobrym przewoźnikiem więc o paczkę byłem spokojny.
Strona główna forum » Hydepark » Przesyłki kurierskie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm