pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Przyszłosciowe kierunki studiów

Przyszłosciowe kierunki studiów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
gurgii





Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-13, 11:06    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
Do zawodówki w sumei czemu by właśnei nie iść tam..Skoro już nawetr matura i nawet studia nie dadzą Ci pracy eh
Po zawodówce ma się już jakiś konkretny facg a tak po liceum to się tworzą jacyś intelektualiści co jak przychodzi
co do czego to nie wiedzą po prostu jak coś połączyć i jest bardzo bardzo źle i lipnawo hee


Lubisz stylowe ubrania i buty? Jeśli tak, to ten blog http://www.krainabutow.vum.pl/ dla Ciebie idealne! Wejdź, a nie pożałujesz!

Ostatnio zmieniony przez gurgii dnia 2015-06-02, 19:20, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
Kaminkoty





Dołączył: 09 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-09, 17:53    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem robotyka mechatronika i dziennikarstwo teraz jest na topie dużo młodych ludzi tam stara się dostać z tego jest przyszłość. Na dodatek elektronika i robotyka tak się rozwija to naprawdę ma to sens i sam tam właśnie się wybieram. Mam nadzieje, że się dostanę.
Grupix





Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-05-10, 14:44    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
Aktualnie przede wszystkim jest ogromne zapotrzebowanie na programistów i informatyka jest chyba jedynym kierunkiem który z czystym sumieniem mogę polecić. Ewentualnie filologie, ale inne niż angielska, optymalnie języki niszowe zapotrzebowanie na kandydatów znających języki obce też jest bardzo duże na rynku pracy.
plastusik





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-28, 18:20    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
Na pewno politechnika gwarantuje porządne zatrudnienie. Nie byle jakie kierunki, ale budownictwo, elektrotechnika, automatyka i budowa maszyn, informatyka... Mam masę znajomych, którzy nie mieli żadnych problemów ze znalezieniem pracy po tych kierunkach. Szukali przeważnie około dwóch tygodni.
annot





Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-04, 12:05    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
Powiem szczerze, że ja skończyłem informatykę i nie mogę narzekać. Problemów ze znalezieniem pracy nie ma, z pieniędzmi też... Można sobie wybrać, czy chce się etat czy freelancig i np. podróżować po świecie. Możliwości jest naprawdę dużo, ale trzeba mieć do tego smykałkę, bo na siłę można się jedynie nabawić nerwicy.
Enio36





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-04, 18:13    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
To Ty się chyba nerwicy już nabawiłeś ? Bo mi się wydaję, ze takie podrózowanie po świecie po od razu skończonych studiach raczej nic nie dają i raczej nie bedzie tak kolorowo jak piszesz. Na początku przez te 2 lub 3lata trzeba ciężko pracować w domu i w firmie.
Balladyna





Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-06-04, 18:33    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc to z tymi studiami to chyba coraz gorzej. Myślę, że najlepsze są kierunki inżynierskie. Mają jakoś przyszłość. Ewentualnie medycyna i otworzenie własnej działalności ale to kilka ładnych lat nauki.
bahamazy





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-04, 19:34    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
nie wiem, czy takie kierunki istnieją, medycyna, prawo, języki obce, kierunki inżynierskie - są przyszłościowe, ale z tym też różnie bywa, żeby sobie wyrobić markę na przykład po studiach prawniczych trzeba mieć czasem dużo samozaparcia, no chyba, że nasz tata jest panem mecenasem i poszliśmy w jego ślady Wink
dziobak45





Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-06-06, 14:17    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
Matematyka. Na dobrych specjalistów w tej dziedzinie zapotrzebowanie będzie zawsze w różnych działach. Chociażby analityka finansowa. Absolwenci matematyki zawsze będą wyżej od tych po uniwersytetach ekonomicznych, nie ma się co oszukiwać. Jednak jest to kierunek naprawdę dla wybranych.
debomer





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-08, 19:30    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
Tylko, żeby te kierunki nie były ZBYT przyszłościowe Very Happy Chodzi mi to, że polski rynek pracy nie jest zbyt zróżnicowany i świeży absolwent takiego przyszłościowego kierunku może mieć problem ze znalezieniem pracy w naszym kraju bo jakaś branża na naszym krajowym podwórku dopiero raczkuje.
OneDollar





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 9

Post2015-06-08, 20:08    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
NIe ma i nie będzie takich kierunków bo akurat to nie jest możliwe i akurat to się nie opłaca. Trzeba się zawsze kształcić w swoim kierunku i nie można pozwolić sobie na żadne błędy bo one mogą być wręcz okropne i nie do przeskoczenia. Czasem trzeba tego unikać.
malutka.natalia





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-08, 22:04    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
Przyszłościowe kierunki studiów to z pewnością budownictwo, architektura, medycyna, biotechnologia, chemia, dietetyka, filologia angielska, filologia germańska. Po nich zawsze znajdziesz pracę. Dobrze też być po rachunkowości lub księgowości, tych potrzeba stale.
kalkalalka





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-09, 10:50    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo teraz wszystko się bardzo szubko zmienia... najlepiej mieć jakiś fach w ręku, znać jakieś rzemiosło i wykonywać robotę samemu, może jakiś informatyk? To jest przyszłościowe chyba w dzisiejszych czasach...
sinus





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-09, 14:33    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
ciężko jest powiedzieć bo nie do końca wiadomo w którą stronę skręci Polska gospodarka. A takie studia troszkę czasu zajmują. Ostatnio gdzieś czytałem jakiś artykuł że nadal przyszłościowym zawodem będzie informatyk i wszystkie związane z internetem.
MIKI





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-11, 18:51    Przyszłosciowe kierunki studiów Odpowiedz z cytatem
Witaj jeśli chodzi o studia to tych kierunków jest naprawdę wiele. Skłaniała bym się do studiów inżynieryjny oraz do studiów językowych, po których na pewno znajdziesz prace.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Przyszłosciowe kierunki studiów
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm