pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » pytanie o spłatę kredytów

pytanie o spłatę kredytów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
gamer66





Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 1

Post2014-07-12, 11:00    pytanie o spłatę kredytów Odpowiedz z cytatem
Witam, mam obecnie 2 kredyty gotówkowe oraz jedną kartę kredytową, łączne zadłużenie to około 5 tys zł. Przy założeniu, ze będę spłacał to regularnie to za około rok powinienem wszystko uregulować. Ostatnio sprzedałem jednak samochód i mam trochę gotówki, która mogła by pokryć to zadłużenie. Zastanawiam się jednak czy lepiej wpłacić te pieniądze na np. jakąś lokatę, a kredyty regularnie i powoli spłacać czy może lepiej przeznaczyć je od razu na spłatę całego zadłużenia i zacząć oszczędzać od początku??
Reklamy
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2014-07-19, 08:58    pytanie o spłatę kredytów Odpowiedz z cytatem
Lepiej bedzie jak splacisz kredyt i będziesz na czysto. Z lokat nic nie zarobisz.
nowy





Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 44

Post2014-07-23, 10:04    pytanie o spłatę kredytów Odpowiedz z cytatem
Tak jak napsial Studencik. Na lokacie nic nie zarobisz, jakbys chcial zarobic, to zostaje forex i gielda, ale to trzeba sie na tym znac.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2014-08-12, 09:28    pytanie o spłatę kredytów Odpowiedz z cytatem
Splac kredyt po co im dawac zarobic na odsetkach.
agatakos





Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 1
Miasto: Warszawa

Post2015-01-08, 16:34    pytanie o spłatę kredytów Odpowiedz z cytatem
Myślę, że najrozsądniej będzie spłacić kredyt.
Ponadto jeżeli macie więcej niż jedno zadłużenie warto pomyśleć o konsolidacji kredytów - ma to znaczące obniżenie wartości comiesięcznych rat oraz daje możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych. Ja ostatnio trafiłam na ciekawy ranking o najlepszych ofertach, warto się tym zainteresować.
na_bogato





Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 16
Miasto: Lublin

Post2015-01-27, 10:32    pytanie o spłatę kredytów Odpowiedz z cytatem
Ja również przychylam się do rad poprzedników. Jednak takie decyzje należy podejmować wg własnego uznania. Istnieją również odpowiednie narzędzia, które pomagają ludziom podjąć racjonalne postanowienia dotyczące zarządzania domowym budżetem. Najważniejszym aspektem przy gospodarowaniu finansami jest określenie priorytetów oszczędnościowych, które pomogą nam potem odpowiednio kształtować budżet.
SowaFinansowa





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 5
Miasto: Warszawa

Post2015-01-30, 11:22    pytanie o spłatę kredytów Odpowiedz z cytatem
Spłać swoje zadłużenie, dzięki temu również oszczędzisz. Nie będziesz musiał płacić już dłużej odsetek. Lokaty to tak na prawdę sprawy groszowe. Nie masz się nad czym zastanawiać.
Enio36





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-19, 13:45    pytanie o spłatę kredytów Odpowiedz z cytatem
Witaj. Pewnie, że spłacić co możesz. Dzięki temu zaoszczędzisz na odsetkach. W pierwszej kolejności spłać sobie kartę kredytową, bo od niej są największe odsetki. Jeśli przy pożyczkach gotówkowych było ubezpieczenie, to dostaniesz zwrot przy wcześniejszej spłacie.
adakol





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-29, 18:22    pytanie o spłatę kredytów Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie lepiej jest najpierw pospłacać kredyty. Współcześnie lokaty oferują bardzo małe stopy procentowe, pewnie pieniądze z lokaty nie wystarczyłyby nawet na bieżące spłaty rat, także to się nie opłaca. A jak już pospłacasz to będziesz mieć z głowy.
a.zajac87





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 33
Miasto: Warszawa

Post2015-08-04, 18:43    pytanie o spłatę kredytów Odpowiedz z cytatem
Od tego są kredyty prywatne żeby sobie wziąć raz na dobrych warunkach z niską ratą tyle środków żeby spłacić wszystkie pozostałe zobowiązania i mieć spokojną głowę o przyszłość. Polecam poczytac w linku powyżej.
Strona główna forum » Kredyty » pytanie o spłatę kredytów
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm