pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Dyskusje o pracy » radio w pracy

radio w pracy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
luki789
Gość







Post2010-09-22, 20:14    Re: radio w pracy Odpowiedz z cytatem
[quote]
Użytkownik "luki789"
Reklamy
animka
Gość







Post2010-09-22, 22:15    Re: radio w pracy Odpowiedz z cytatem
[quote]

Użytkownik "luki789"
luki789
Gość







Post2010-09-23, 22:45    Re: radio w pracy Odpowiedz z cytatem
[quote]

Użytkownik "luki789"
Klaudiusz





Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-13, 17:06    radio w pracy Odpowiedz z cytatem
Uważam, że puszczanie radia w pracy jest bezsensowne. Może i pracodawcy mają dobre intencje, jednak nie każda muzyka człowiekowi odpowiada. Niektórzy przy pracy wolą pomilczeć, wtedy łatwiej im się skoncentrować na tym, co mają do zrobienia.
krzeselko1234





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-17, 16:59    radio w pracy Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem radio nawet na tym mniejszym stopniu głośności daje takiego rozluźnienia nie powinno być tak że nie wolno lepiej mieć bo lepiej się pracuje. nawet jak szef zabroni to i tak ludzie będą słuchać bo lubią i najlepiej na tym się wychodzi.Smile)
zegariusz





Dołączył: 17 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-17, 22:51    radio w pracy Odpowiedz z cytatem
U Nas w pracy na okrągło leci radio Zet. Nie przeszkadza mi to przywykłem już. Wkurzają mnie tylko powtarzające się piosenki, ale czasem puszczą coś fajnego, co umila czas w pracy. Byleby radio nie było za głośno, bo wtedy staje się uciążliwe i uprzykrza pracę.
kerkatyka





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-07-18, 12:30    radio w pracy Odpowiedz z cytatem
Art. 24. ust. 2. ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych
Posiadacze urządzeń służących do odbioru programu radiowego lub telewizyjnego mogą za ich pomocą odbierać nadawane utwory, choćby urządzenia te były umieszczone w miejscu ogólnie dostępnym, jeżeli nie łączy się z tym osiąganie korzyści majątkowych.
Art. 100. ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych
Wykonywanie praw do artystycznych wykonań, fonogramów, wideogramów, nadań programów, a także pierwszych wydań oraz wydań naukowych i krytycznych, podlega odpowiednio ograniczeniom wynikającym z przepisów art. 23-35.
kapartoks





Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-18, 17:55    radio w pracy Odpowiedz z cytatem
ZAiKS może pobierać opłaty od utworów odtwarzanych za pośrednictwem radia w miejscu, w którym przebywają klienci danego przedsiębiorcy. Przykładami takich miejsc są stołówka w pensjonacie, poczekalnia, hala targowa.
bastaaj





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-21, 22:17    radio w pracy Odpowiedz z cytatem
No umie przestrzegają w pracy tego żeby nikt nie miał radia bo nie wolno i nikt praktycznie tego nie robi nie mogę dojść do tego dlaczego przecież może zakład płacić podatek za radio czy też nie a jak za płaci to co nie może dalej słuchać czy teraz doczepi się BHP?
zbrodnia





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 13:50    radio w pracy Odpowiedz z cytatem
A ja nie wiem jak to jest z radiem w pracy..Wiem, że to przepisy regulują jakieś..Do końca to nie wiem czy to są przepisy z kodeksu jakiegoś karnego czy to z innej jakiejś to jest książki. Z tego co się ostatnio dowiadywałem to jednak nie można używać legalnie w pracy.
Kasztanek





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-25, 13:11    radio w pracy Odpowiedz z cytatem
Przepisy przepisami i tak ludzie słuchają radia w prace ze względu na to czy nie wolno. Ludziom się po prostu lepiej pracuję. Mają wene do rpacy nie nudzą się a tak to jak jest cisza to ejst to bardzo meczące coś o tym wiem dlatego ja słucham radia w pracy
przybomir





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-25, 19:13    radio w pracy Odpowiedz z cytatem
U mnie też w pracy słucha się radia jakoś nikt nie widzi problemu czasem szefu cos powie to się uciszy ale jak go nie ma to słuchamy radyjka i lepiej milej się pracuje przynajm,niej szybciej czas mija wiemy co się na świecie dzieje ogólnie tka jest lepiej.
kalarepa150





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 11
Miasto: Warszawa

Post2017-11-27, 17:54    radio w pracy Odpowiedz z cytatem
ja w pracy do dopełnienia załączam sobie portal
http://www.electronicbeats.pl/the-feed/klasyk-weekend-carl-cox-want-you-forever/ carl cox, do pracy idealna, dobre tempo Smile
Strona główna forum » Dyskusje o pracy » radio w pracy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm