pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Reklama w telegazecie

Reklama w telegazecie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
szubert88





Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-13, 22:04    Reklama w telegazecie Odpowiedz z cytatem
Ja chyba nigdy w życiu jej samodzielnie nie przeglądałem. Pamiętam jak mój ojciec robił to wiele lat temu. Także raczej nie opłacalne. Dzisiaj może korzystają z niej jeszcze starsi ludzie, ale pewności takiej nie mam. A to i tak nie jest liczna grupa.
Reklamy
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-02-04, 13:40    Reklama w telegazecie Odpowiedz z cytatem
Jeżeli reklama kierowana jest do starszych osób, to rzeczywiście może ma to jeszcze jakiś sens, nie mniej jednak według mnie warto inwestować w bardziej nowoczesne formy promocji. Choćby marketing mobilny, dzięki któremu można trafić ze swoim komunikatem do dużej grupy odbiorców. Oczywiście działania na platformie typu https://serwersms.pl powinny być kierowane przede wszystkim do stałych klientów. W ten sposób można zwiększyć lojalności do firmy i budować jej pozytywny wizerunek.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-02-06, 19:31    Reklama w telegazecie Odpowiedz z cytatem
Myślę, że taka reklama jest spóźniona o co najmniej 10 lat. Chociaż jeśli masz produkt/usługę skierowaną do starszych ludzi, być może jest w tym sens. Na pewno nie zaszkodzi Ci spróbować.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-08-23, 23:14    Reklama w telegazecie Odpowiedz z cytatem
To telegazeta jeszcze istnieje? W sumie smsy wydają się lepszym rozwiązanie, w końcu każdy z nas nosi przy sobie telefon. W ogóle warto inwestować w mobilne formy promocji.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Reklama w telegazecie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm