pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Romantyczny weekend we dwoje - gdzie?

Romantyczny weekend we dwoje - gdzie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Lasek





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-10, 15:29    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Witajcie!

za miesiąc z żoną mamy 10 rocznicę ślubu. Chciałbym ją zabrać na jakiś romantyczny weekend we dwoje gdzieś w pobliskie miejscowości. Jesteśmy z Wrocłąwia więc myślałem o Karpaczu. Nigdy nie przebywałem w tamtych okolicach i żona tez a więc wydaje mi się, że pomysł jej się spodoba. Szukam więc miejsca gdzie moglibyśmy spędzić miło czas w przyjemnych warunkach - interesują mnie głównie hotele spa w karpaczu. Czy jest ktoś kto był i może z czystym sercem polecić jakieś miejsce?

Ostatnio zmieniony przez Lasek dnia 2015-07-06, 11:36, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
bażej776





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-10, 17:58    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Witaj jeśli chodzi o pomysł to wyjazd jest świetnym pomysłem. W Szklarskiej i w Karpaczu jest naprawdę wiel atrakcji. Natomiast jeśli chodzi o hotele to mogę polecić Ci Gołębiewski. Masz tam wszystko czego potrzebujesz.
Manymany





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-10, 22:28    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Gołembiewski drogi hotel ale jeżeli chcecie nie oszczędzać jak najbardziej polecam. Ostatnio przez długi weekend w Karpaczu akurat w hotelu Greno powiem ci szczerze bardzo mi się podobało oferta spa baseny nie drogie 4 gwiazdkowy hotel myślę że warto wybrać się na taką okrągła rocznicę i nie żałować sobie czasu i pieniędzy. Na dodatek z Wrocka do Karpacza nie jest daleko. Miłego pobytu!
Lasek





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-14, 21:35    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
A widzisz - nie pomyślałem, że w tamtym rejonie jest Gołębiowski - świetny hotel i wydaje mi się, że z takiej okazji to nie ma co oszczędzać - będzie to strzał w dziesiątkę!

co do greno to po zdjęciach równeiż widzę, ze całkiem przyjemny i klimatyczny hotel - muszę się jeszcze zastanaowić ale moze będzie to dobre miejsce na jakiś weekend w przyszłości
sergiis





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 10

Post2015-07-10, 20:25    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Szklarska Poręba albo Karpacz na 10 rocznicę ślubu? Trochę słabo moim zdaniem, no ale może akurat Wam się to podoba. Ja bym proponował coś mniej oklepanego, np. zrobienie sobie mapy z różnymi ciekawymi miejscami w Polsce, a potem w drogę. Z moją ukochaną zwiedziliśmy tak małopolskę, poznaliśmy ciekawe miejsca, różnorakich ludzi... Na deser romantyczna noc w pokoju hotelowym - wybranym doslownie w ciemno. Wrażenia wspaniałe i wszystkim polecam.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-07-27, 12:37    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Może okolice Poznania i hotel Sułkowski? Idealnie nada się na wypoczynek i nie tylko. Piękna piaszczysta plaża, jezioro, mnóstwo atrakcji. Hotel Sułkowski to także świetne miejsce na zorganizowanie wesela więc jeśli ktoś z Dolnego Śląska bądź Wielkopolski zastanawia się gdzie wyprawić przyjęcie weselne polecam zajrzeć tu www.hotelsulkowski.pl/wesela . 27 września odbędą się tam II Weselne Dni Otwartych Drzwi w trakcie których będzie można z bliska przyjrzeć się salom czy hotelowi.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2015-11-17, 15:29    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Weź ze sobą jakieś zabawki erotyczne Razz Jeśli to romantyczny wyjazd, to wiadomo, co Was czeka Wink Fajnie byłoby pomyśleć o jakimś urozmaiceniu.
michalina77





Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 7

Post2015-11-17, 19:21    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Super pomysł Smile Nie byłam nigdy na taki wypadzie, wiec nie mogę polecić Ci niczego z doświadczenia, ale zdarza mi się przeglądać oferty hoteli i sporo z nich oferuje takie specjalne pakiety dla dwojga, gdzie masz w pakiecie jakieś masaże, spa, basen, romantyczne kolacje etc. Twoja żona z pewnością chętnie odpocznie i zregeneruje siły takie witalne, życiowe Wink Może zajrzyj też na jakieś zakupy grupowe, czasem można też sporo zaoszczędzić i wydać na coś specjalnego - zakupy, może sukienka, fryzjer, makijaż dla żony Wink
Manitko





Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 6

Post2015-11-18, 18:55    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Fajnie tak wypaść gdzieś może w góry w romantyczne tatry najlepiej jakiś domek taki klimatyczny żeby człowiek się czuł że jest w tych tatrach a nie na jakiejś wycieczce która integruje. Ja ostatnio byłem w zakopanym fajny domek udało mi się wynająć byliśmy razem mega zadowoleni polecam takie wypady. Wiadome rom,antyczne wieczory wypady to jest to co musi być w każdym związku i tego trzeba się koniecznie trzymać Smile
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2016-01-13, 17:30    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Oprócz wycieczki daj jej jeszcze coś w prezencie. Zajrzyj tu http://www.maybelline.pl Pewnie znasz tę firmę, każdy ją zna. Taki prezencik to super pomysł.
Elenka





Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 43

Post2016-01-22, 12:38    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Może jakiś lot za granicę ? Z tej strony https://www.fru.pl/
sa bardzo fajne wyloty w cenie promocyjnej. Paryż może być wasz Smile Możesz zawsze poszukać o fru opinie sam się przekonasz jakie to wszystko proste i tanie.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-11-17, 21:35    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że wypad do SPA jest w porządku, jednakże mimo to nie zapominałabym o porządnym prezencie. Myślę, że każda kobieta ucieszy się z seksownej bielizny, takiej jak: https://sexownysklep.pl/pl/p/810-BAB-Babydoll-bialy-LXL/291718 - Twoja żona również!
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-12-11, 19:39    Romantyczny weekend we dwoje - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Ja w piątek wybieram się z żoną do Gdańska, bo tutaj http://www.dhapartamenty.pl/pl/strona-glowna/apartament-neptun-park-i.html zmalazłem świetną ofertę wynajmu apartamentu w niskiej cenie. Obydwoje już dawno chcieliśmy spędzić trochę czasu w Trójmieście, ale dopiero teraz udało nam się dostać razem urlop i zamierzamy maksymalnie wykorzystać ten czas i trochę się do siebie zbliżyć.
Strona główna forum » Hydepark » Romantyczny weekend we dwoje - gdzie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm