pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Samochód nowy, czy używany?

Samochód nowy, czy używany?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
duke





Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 44

Post2017-05-10, 22:15    Samochód nowy, czy używany? Odpowiedz z cytatem
Odwieczne pytanie mozna by rzecz. Sam jestem w podobnej sytuacji, jednak ostatnio skutecznie wyleczyl mnie moj znajomy z kupna samochodu uzywanego. Pokazal mi kilka artykulow na ten temat i troche zwatpilem w ten pomysl zdajac sobie sprawe, ze duza wiekszosc samochodow sprowadzanych ma krecony licznik oraz ma jakies ukryte wady. Zeby dokonac takiego zakupu trzeba byc jasnowidzem. Przejrzalem oferty kilku dealerow, najbardziej podchodzi mi Dacia - http://www.dacia.pl/samochody-nowe/pelna-gama/ Orientujecie sie moze cos wiecej na temat apektow technicznych ich produktow? Chodzi mi glownie o koszta eksploatacji i ewentualne naprawy pogwarancyjne. Bede wdzieczny za wklad.
Reklamy
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2017-06-05, 07:37    Samochód nowy, czy używany? Odpowiedz z cytatem
A jeśli zdecydujecie się np na forda pomyślcie też o instalacji lpg do niego, na tej stronie ją do swojego auta dobierzecie http://optimagas.com/dobierz-system-do-auta a w kolejnej zakładce możecie znaleźć warsztat w którym ten zestaw zamontujecie.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2017-06-18, 16:54    Samochód nowy, czy używany? Odpowiedz z cytatem
pamiętaj że trzeba go serwisować w dobrym miejscu najlepiej Euromaster
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2017-06-23, 09:35    Samochód nowy, czy używany? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem to nieistotne, czy samochód będzie nowy, czy używany, najważniejsze, aby był niezawodny, a kilkuletni używany w dobrym stanie taki właśnie jest. Wiele też zależy od możliwości finansowych - przy organicznych funduszach warto wziąć używany, ale mając pieniądze dla pewności lepiej wybrać nowy. Gdybyście szukali dostawczaka, to rozejrzyjcie się za Fiatem Ducato, albo Iveco Eurocargo - to bardzo funkcjonalne, wytrzymałe samochody, w razie czego na plandex.pl można znaleźć do takich nadwozia.
Strona główna forum » Motoryzacja » Samochód nowy, czy używany?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm