pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sklep online

Sklep online

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
dixit





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 26

Post2018-09-13, 08:56    Sklep online Odpowiedz z cytatem
krzysiekbrzyski napisał:
Teraz prowadzenie sklepu on-line jest dużo łatwiejsze niż jeszcze kilka lat temu.

Zgadzam się z Tobą. Z swojego doświadczenia mogę napisać, że warto zainwestować w porządny program do sprzedaży Smile
Reklamy
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2022-07-18, 13:22    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem, warto również wziąć pod uwagę ofertę tego miejsca https://e-hurtownia-opakowan.pl/kartony-c17 , jeżeli zależy wam na profesjonalnych opakowaniach w dobrej cenie. Mają tam naprawdę spory wybór i całkiem przystępne ceny, więc myślę że każdy bez problemu znajdzie tam coś ciekawego dla siebie
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2022-08-11, 19:40    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Cześć. Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że warto również zapoznać się w wolnej chwili z propozycjami na stronie tego sklepu https://www.inmed.pl/oferta/zastosowanie-produktow/wyposazenie-sal-chorych/ . Moim zdaniem, oni mają naprawdę szeroki asortyment jeżeli chodzi o produkty związane z branżą medycyny. Zajrzyjcie sobie tam i przekonacie się sami.
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-05-06, 18:46    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim! Jestem właścicielem sklepu internetowego i szukam dobrych jakościowo woreczków foliowych do pakowania moich produktów. Zależy mi na tym, aby były wykonane z porządnego i wytrzymałego materiału, który zapewni ochronę moim produktom podczas transportu i przechowywania. Znajomi polecają exodus-net.pl Czy ktoś współpracował z tym sklepem? PZ góry dziękuję za Wasze odpowiedzi.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sklep online
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm