pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sklep online

Sklep online

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-04-19, 07:32    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Macie jakieś doświadczenie w prowadzeniu takiego biznesu? Do przygotowywania tych wszystkich paczek dla klientów przydają się kartony i takie taśmy klejące? Gdzie zamawialiście te opakowania?
Reklamy
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-04-20, 01:16    Sklep online Odpowiedz z cytatem
W przypadku prowadzenia sklepu on-line najważniejsze będzie pozycjonowanie oraz sprawna realizacja zamówień. Jeżeli szukasz dobrych narzędzi marketingowych, które usprawniają działania takiego biznesu, zobacz sobie https://serwersms.pl - to zautomatyzowane rozwiązanie.
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2016-05-31, 13:36    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Pamiętaj o kontakcie z klientem. Niestety wiele sklepów internetowych skupia się tylko na pakowaniu i wysyłaniu, a tak naprawdę bardzo ważne jest kompleksowe zaopiekowanie się klientem. Czat na stronie, telefony i inne możliwości kontaktu, żeby klient ci nie uciekł, jak nie będzie mógł szybko uzyskać odpowiedzi na jakieś pytanie. To nie musi być wielkie call center, ale zobacz sobie takie rozwiązania omnichannel choćby stąd http://focustelecom.pl/contact-center/ na pewno nie pożałujesz
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-06-01, 07:58    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Ja mam nawet spore doświadczenie, bo sklep internetowy prowadzę od prawie 8 lat. Cały czas poszerzam ofertę o nowe produkty, a także wprowadzam promocje. Staram się też mieć produkty w jak najniższych cenach, żeby więcej osób u mnie kupowało. W przypadku sklepów internetowych bardzo ważne jest, żeby ich produkty znajdowały się w porównywarkach cenowych, bo bardzo wiele osób szuka produktów właśnie w tych porównywarkach. Taki plik produktowy możecie zamówić w tej firmie http://feedink.com/ . Sama zamawiałam u nich taki plik i bardzo szybko go otrzymałam.
mark





Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 13
Miasto: Warszawa

Post2016-06-14, 22:30    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Rynek sklepów internetowych jest dość mocno nasycony. Potrzebna będzie solidna reklama aby się przebić.
Czarek989


Audi
A3

Dołączył: 29 Cze 2016
Posty: 3
Miasto: Poznań

Post2016-06-29, 12:12    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Jeśli to twój pierwszy sklep internetowy to zacznij od drop-shipping. Dzięki temu nauczysz się jak prowadzić taki sklep, jaka reklama jest skuteczna itd.
Grzesiek02





Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 15

Post2016-07-26, 12:52    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Czarek989 napisał:
Jeśli to twój pierwszy sklep internetowy to zacznij od drop-shipping. Dzięki temu nauczysz się jak prowadzić taki sklep, jaka reklama jest skuteczna itd.

Masz może doświadczenie z down-shoppingiem? Smile
Nautil





Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 2

Post2016-07-27, 13:53    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Poszukaj w necie, na allegro albo ebayu na pewno znajdziesz Smile


tworzenie stron gdynia
tworzenie stron www gdynia
denis





Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 26

Post2016-08-01, 21:58    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Pelno jest tutoriali na necie, wystarczy poszukac.
kretka





Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 8
Miasto: Krapkowice

Post2016-08-04, 10:46    Sklep online Odpowiedz z cytatem
dokładnie Smile
Windi87





Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 2
Miasto: Poznań, Polska

Post2016-08-04, 12:11    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Karton i taśmę kupisz w sklepie z artykułami biurowymi i tyle. Ważniejszy jest marketing. Bez tego nie zarobisz na tym sklepie
krepka





Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 13
Miasto: Sandomierz

Post2016-08-05, 09:44    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Smile
kacpi123





Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 3

Post2016-08-11, 16:31    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o sklep online to ja bym i tak strzelał w Allegro - dlaczego? postawienie własnej strony i jej wypozycjonowanie to sporo kasy, a niewiadomo czy efekt będzie. Druga sprawa, to to, że ludzie w pierwszej kolejności szukają na Allegro, dopiero potem gdzieś w innych sklepach online. Oczywiście potem możesz zrobić odnośnik do swojej własnej witryny z aukcji Allegro.

Pamiętaj o stworzeniu np. listy mailingowej, żeby zachęcać klientów do ponownych wizyt.

Jeżeli chodzi o pakowanie (koperty, kartony itp) to wszystko kupowałem na allegro w ilościach hurtowych (Wychodziło taniej niż w sklepach stacjonarnych).
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-09-26, 14:18    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Nie raz z tym sklepem online to same problemy, bo zwroty, reklamacje itp. Warto wtedy mieć pod ręką doradztwo z prawa pracy itp. Fajne rozwiązania zawsze znajduje firma Seka https://www.seka.pl/oferta/doradztwo-z-prawa-pracy/ . Warto jak coś zerknąć na ich ofertę.
krzysiekbrzyski





Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 28

Post2017-12-21, 10:37    Sklep online Odpowiedz z cytatem
Teraz prowadzenie sklepu on-line jest dużo łatwiejsze niż jeszcze kilka lat temu. Dzięki automatyzacji, sprzedaż odbywa się niejako samodzielnie. Nie musisz posiadać specjalnych magazynów na sprzęt. Nawet prowadząc sprzedaż dużych produktów takich jak drukarki czy urządzenia wielofunkcyjne https://kyocera24.pl/ możesz zautomatyzować cały proces sprzedaży i wysyłki Wink Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sklep online
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm