pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sklep ze zdrową żywnością.

Sklep ze zdrową żywnością.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
longin.wozniak





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 20
Miasto: Kostrzyn Wielkopolski

Post2015-02-02, 15:26    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
W małym miasteczku nie wiem czy jest na tyle osób zainteresowanych taka żywnością, szczególnie, że raczej wychodzi drożej niż masówka z biedronki.
Reklamy
pawel-gawlak72





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 16

Post2015-02-02, 16:11    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Myślę, że powinno się udać. Wszędzie znajdą się amatorzy zdrowego jedzenia.
adelajda303





Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-12, 23:11    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do takiego sklepu i dla ułatwienia Ci decyzji, mogę napisać, że właśnie teraz zaczyna się najlepszy sezon dla sklepu ze zdrową żywnością, tak uważa sam właściciel sklepu.


Chcesz się dowiedzieć więcej na temat jak dbać o siebie? Wejdź na tego bloga http://mlodymbyc.yolasite.com/ i znajdź dużo cennych porad!

Ostatnio zmieniony przez adelajda303 dnia 2015-06-11, 20:36, w całości zmieniany 1 raz
Aleksandra8221





Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 1
Miasto: Wrocław

Post2015-04-16, 14:14    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Coraz więcej osób wybiera zdrową żywność, dlatego sklep z takim asortymentem to jak najbardziej dobry pomysł. Trzeba jednak pamiętać, by przed założeniem sklepu zorientować się w konkurencji, w ich produktach , a przede wszystkim w cenach, tak by nasza oferta nie tylko była lepsza, ale i bardziej przystępna cenowo.
iwaniuk82





Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 22
Miasto: GB

Post2015-04-23, 11:54    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Bardzo są teraz popularne te eko-targi, nastawianie na bezglutenowość i chorobliwa potrzeba kupowania warzyw niemodyfikowanych. Jeśli się dobrze taki sklep zareklamuje i asortyment nie będzie "lewy" ani udawany, to myślę, że jest w tym pieniądz.
Herbaaol





Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-24, 10:58    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
To dlaczego skoro to takie wszystko jest zdrowe i ekologiczne to w miastach szczególnie tych większych powstaje tak dużo tych budek z szybkim jedzeniem jak kebaby, fast foody z frytkami itp itd? Dlaczego u nas w kraju się nie popiera tego takiego jedzenia zdrowego:(

Rób swoje zakupy z głową. Jak zaoszczędzić w sklepie? Sprawdź mojego bloga
http://pelnetorby.blog.pl/
A szybko zauważysz różnicę w wydatkach

Ostatnio zmieniony przez Herbaaol dnia 2015-06-24, 21:32, w całości zmieniany 1 raz
zetonek





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-22, 19:18    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Ze zdrową żywnością warto wejść w kanał sprzedaży internetowej. Ludzie bardzo często szukają tego typu produktów za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych, to bardzo modny temat ostatnimi czasy, więc ma w sobie potencjał biznesowy, ale trzeba się dobrze wypozycjonować.
Palcikort





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-23, 10:05    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Trzeba, trzeba jest biznes ale tylko w większym mieście. W przypadku takiego małego miasta naprawdę nie warto czegoś takiego robić i nie opłaca się nawet w to zabawiać. W dużym albo nawet średnim mieście taki sklep jeszcze ma sens. Tak to inaczej nie ma sensu i jest do luftu.
irena





Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 9
Miasto: zielona góra

Post2015-05-23, 17:29    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Ogólnie pomysł jest dobry, bo wszystko co ekologiczne jest teraz w modzie, jednak trzeba to sobie dokładnie skalkulować (skąd towar i za ile, jaka powierzchnia takie sklepu i ile kosztuje wynajem lokalu). Trudno powiedzieć co oznacza średniozamożne miasto do 100 tys. mieszkańców.
bahamazy





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-04, 19:24    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
wydaje mi się, że to opłacalny biznes, ale raczej w dużym mieście, zresztą teraz prawie każdy większy market ma dział ze zdrową żywnością, na ile to jest zdrowa żywność, to już inna sprawa, można w takich działach znaleźć produkty oznakowane jako ekologiczne i bio, a także produkty przeznaczone dla cukrzyków, alergików…
Lasek





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-11, 18:51    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Myślę, że jeśli nie ma w Twoim mieście takiego sklepu to warto. Na pewno znajdzie się wielu miłośników i zwolenników. Podobno najlepszy sezon dla takiego sklepu to wiosna, bo wtedy ludzie przed wakacjami przesadnie zaczynają dbać o swoją dietę i wygląd.
thryll





Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-12, 15:48    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Tak, taki sezonowy sklep na pewno może pomóc i na pewno może być przydatny. Ja tylko dodam, że taki sklep będzie dobry jeśli właśnie się tak okażę, że jest dużo ludzi młodych w mieście. To głównie młodzież przesadnie tak dba o swoją figurę oraz o swoją sylwetkę.
TuAga





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21

Post2015-08-19, 09:30    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
pomysł jest dobry, bo wiele osób interesuje się teraz tematem zdrowej żywności, nie zmienia to jednak faktu, że takie jedzenie jest droższe przez co nie każdy może sobie na nie pozwolić.
megawiley92





Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-19, 22:04    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Myślę, że tak. Ilekroć wchodzę do zaprzyjaźnionego sklepu tego typu, widzę kolejkę. Fakt, że dziewczyny mają nie tylko zdrową żywność, ale też ekologiczne kosmetyki z naturalnymi składnikami i pewną pulę rzeczy z zakresu homeopatii. Ale interes się kręci.
Manor





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 36

Post2015-09-01, 13:00    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Zdrowe odżywanie w modzie, więc i takie jedzenie powinno się dobrze sprzedawać.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sklep ze zdrową żywnością.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm