pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sklep ze zdrową żywnością.

Sklep ze zdrową żywnością.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Talarek





Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 2

Post2015-09-02, 09:26    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich Smile
Reklamy
pizzaman





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-15, 15:22    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Pomysł wydaje się całkiem sensowy na pierwszy rzut oka, ale szczerze mówiąc obawiam się, że szybko upadnie. Dlaczego? Ano dlatego, że takich sklepów ze zdrową żywnością jest wiele, dodatkowo dochodzą różne internetowe sklepy, więc konkurencja jest ogromna. Jasne, może okazać się że w Twojej okolicy brakuje takiego sklepu ale pomyśl o przyczynach - może to być biedna, typowo robotnicza dzielnica gdzie nikt raczej nie liczy kalorii i nie wie czym jest modyfikowana genetycznie żywność, albo chów klatkowy
Donald100





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 6

Post2015-09-15, 20:28    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Hej, wydaje mi się, że tak, tylko będziesz musiała mieć dość szeroki asortyment, że wymienię chociażby miody różnego rodzaju, u nas idą przede wszystkim miody, herbaty, wszelkie kiełki i ziarna, płatki itp., itd. Zyski ze sprzedaży ekologicznej żywności mogą być wysokie, jeżeli będziesz miała wielu zamożnych klientówSmile Wszystkie zdrowe produkty, np. wyroby mięsne, pieczywo, warzywa w zasadzie są droższe od 50 do nawet 100 proc. od żywności produkowanej masowo. Zyski zależą od usytuowania sklepu, najlepiej stworzyć go w atrakcyjnym miejscu, w tzw. bogatej dzielnicy Laughing
Klaudia





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 9

Post2015-09-16, 19:18    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Witaj myślę, że to jest świetny pomysł. W dzisiejszych czasach i przy dzisiejszym odżywianiu takie sklepiki powinny być w każdym mieście. Uważam, że w takim małym miasteczku powinno zarybić i jeszcze z pobliskich okolic na pewno ktoś zawita po zdrową żywność. Powodzenia.
slomek





Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 7

Post2015-10-27, 23:39    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
W moim mieście (48 tys.) jest eko sklep, ale ruch nie jest oszałamiający. Problemem jest przyzwyczajenie mieszkańców, że dwa razy w tygodniu jest targ, gdzie można kupić warzywa, owoce, nasiona strączkowe itp, prosto od rolnika. Oczywiście nikt nie daje gwarancji, że jest to
"eko", ale wrażenie porostaje: skoro od chłopa, to lepsze niż ze sklepu. Jeśli masz targ w swoim miejście, to wybadaj sprawe na ile będzie konkurencyjny do Twojej działalności.
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-11-01, 18:31    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Jak wszędzie kryterium jest cena, więc jeżeli przesadzisz, to nic z tego nie będzie.
Elenka





Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 43

Post2016-02-10, 21:39    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Ale to na prawdę musi być zdrowa żywność. Zobacz niektórzy nie mogą spożywać glutenu. Ja nawet lek na zaparcia dicopeg szukałam dość długo bo ciężko znaleźć lek bez glutenu. Niestety to dopiero teraz wchodzi wszystko.
kayla





Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 41

Post2020-12-23, 11:19    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Wiecie co ostatnio natrafiłam na genialny sklep ze swojskimi produktami, gdzie udało mi się kupić pyszny i zdrowy ser owczy, a szynka parmeńska jest palce lizać. Warto mieć takie swoje ulubione miejsca, gdzie ma się pewność, że żywność jest najwyższej jakości. Smile
lunka3





Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 107

Post2023-01-22, 19:04    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak wy, ale od jakiegoś czasu staram się o zdrowiej odżywiać i ostatnio poszukiwane były przeze mnie pestki dyni i orzechy brazylijskie. Znajoma wspominałam mi, że na stronie tego sklepu https://sklepagnex.pl/pl/p/Pestki-dyni-luskane-1-kg/1202 można znaleźć tego typu propozycje całkiem dobrych cenach i chyba zdecyduję się tam na małe zamówienie. Dajcie znać gdzie wy zazwyczaj zamawiacie tego typu produkty.
heniek





Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 54

Post2023-07-12, 13:53    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Bardzo mi się spodobała niedawno znaleziona oferta firmy Eterno.pl, która ma w swojej ofercie zdrowe, smaczne i ekologiczne przetwory, które bardzo polubiły nasze dzieci. Wytwarzają je w/g tradycyjnych receptur z warzyw i owoców od sprawdzonych lokalnych dostawców. Zajrzyjcie sobie do nich na stronę https://eterno.pl/, zapoznajcie się ze szczegółami i wybierzcie swoje smaki lata z ich oferty.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 145

Post2023-09-04, 16:17    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Różnego rodzaju warzywa np. https://scandinavia.com.pl/rzodkiewka-kcal/ to dobry pomysł na dodatek do jedzenie. Możesz również robić z nich sałatki.
domli





Dołączył: 12 Wrz 2023
Posty: 7

Post2023-09-12, 16:29    Sklep ze zdrową żywnością. Odpowiedz z cytatem
Coraz więcej ludzi rozumie, że "jesteś tym co jesz" więc takie biznesy mogą się udać
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sklep ze zdrową żywnością.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm