pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Dominik





Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 6

Post2014-10-17, 08:29    Sklepy internetowe Odpowiedz z cytatem
Kupował ktoś kiedyś części samochodowe w sklepie internetowym? Zastanawiam się własnie nad zakupem akumulatora. Ceny jak widzę są mniejsze niż w stacjonarnych sklepach...
Reklamy
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2014-10-23, 12:00    Sklepy internetowe Odpowiedz z cytatem
Gdyby nikt nie kupowal, to nie byloby sklepow internetowych Smile Skoro ceny sa lepsze i masz jakis sprawdzony sklep, to tylko sie cieszyc.
adeliza





Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 8

Post2014-10-31, 01:23    Sklepy internetowe Odpowiedz z cytatem
części nie - jedyną przydatną rzecz jaką kupiłam do samochodu w necie to były okulary z polaryzacją - są świetne w trakcie w prowadzenia, ja zamówilam w sklepie born86
panicz





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-12, 10:50    Sklepy internetowe Odpowiedz z cytatem
Ja czasami części zamawiam w sklepach internetowych bo to może wyjść taniej jakby to było w normalnym sklepie..Jeśli mam jeszcze możliwość to ja wtedy to biorę na firmę i jakoś to się u mnie kręci wtedy właśnie. Nie wiem czy wszystkie rzeczy można brać na firmę ale chyba części tak, jeśli to jest firma transportowa.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-06-08, 20:50    Sklepy internetowe Odpowiedz z cytatem
Kupowałam kilka razy bo faktycznie wychodzi taniej nawet z kosztami przesyłki. Korzystałam z różnych sklepów. Teraz znalazłam nowy i będę wypróbowywać http://www.motochemia.pl/filtry-filtry-oleju-c-130_131.html Z tego co widzę wszystko wygląda ok. Myślę, że warto wypróbować
scrapi





Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-10, 12:54    Sklepy internetowe Odpowiedz z cytatem
Sklep internetowy to jest wygoda bo części się bezpośrednio dopasowuję do konkretnego swojego samochodu i można liczyć na to, że wszystko się dobrze dogra i wszystko będzie po prostu w miarę fajnie. Teraz jednak ja powiem, że to chyba trzeba kupować tylko na necie szybciej i taniej Very Happy
Fucz





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-21, 21:44    Sklepy internetowe Odpowiedz z cytatem
A ja bym nie otwierał kolejnego sklepu internetowego. BO to jest tylko sprzedaż a najwięcej się na pewno zyskuję na bezpośrednich usługach samochodowym. Sprawa jest na pewno prosta i sprawa jest oczywista. Chcę powiedzieć, że dobrze jest u kogoś pracować w sklepie internetowym i tam podpatrywać techniki Razz
kasiasty





Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 15

Post2015-11-24, 21:31    Sklepy internetowe Odpowiedz z cytatem
Sklepów internetowych z częściami do samochodów jest całkiem sporo. Przyznam że z reguły jak mi auto nawali to stawiam u mechanika i on wszystko kupuje. Z tego co wiem to w części zaopatruje się głównie na ucando.
Fazi





Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 59
Miasto: Katowice

Post2016-01-27, 15:34    Sklepy internetowe Odpowiedz z cytatem
Kupowałem wiele rzeczy: wycieraczki, akumulator, chodniki, świece.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2018-06-24, 19:53    Sklepy internetowe Odpowiedz z cytatem
Ja lubię robić zakupy w sklepach internetowych. Nie dość, że to spora wygoda to także oszczędność czasu. Nie trzeba nawet wychodzić z domu żeby kupić to co potrzeba. W sieci dzisiaj i tak możemy znaleźć praktycznie wszystko. Ostatnio chociażby przeglądałam soczewki na https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-kolorowe_miesieczne-746.html .
Strona główna forum » Motoryzacja » Sklepy internetowe
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm