pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ubezpieczenia » Sprawdź swoją polisę OC – może już być nieważna

Sprawdź swoją polisę OC – może już być nieważna

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2013-02-18, 10:12    Sprawdź swoją polisę OC – może już być nieważna Odpowiedz z cytatem
Reklamy
Piotr
Gość







Post2013-02-18, 10:12    Sprawdź swoją polisę OC – może już być nieważna Odpowiedz z cytatem
Myślę, że teraz cała sprawa z ubezpieczeniami oc będzie bardziej jasna i przejrzysta. Jeśli chodzi o ceny to nadal są one wysokie, jednak w pakiecie zawsze dostaniemy je taniej - http://www.ubezpieczenie-samochodu.org/ranking-oc-ac - warto sprawdzić konkretne oferty.
Justyna
Gość







Post2015-07-30, 11:56    Sprawdź swoją polisę OC – może już być nieważna Odpowiedz z cytatem
witam a ja mam takie pytanie, mianowicie sciga nas ubezpieczyciel poniewaz nie odnotowal naszej reygnacji z oc i zostało ono przedluzone automatycznie, oc dotyczy okresu marzec 2011/marzec2012 ale polisa niby została wystawiona i nam niby doreczona( co nigdy nie mialo miejsca) 17.02.2012 jak to możliwe ze ubezpieczyciew wystawia polise na miesiac przed koncem okresu ktorego owa polisa dotyczy??
latrulal





Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 3

Post2015-08-11, 10:23    Sprawdź swoją polisę OC – może już być nieważna Odpowiedz z cytatem
Witajcie zgodzę się z danym artykułem. Często zdarza się, że ludzie nie zwracają uwagi na ważność polisy OC. Dlatego tak ważne jest aby to sprawdzić.
Strona główna forum » Ubezpieczenia » Sprawdź swoją polisę OC – może już być nieważna
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm