pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Podatki firmowe: (PIT, CIT, VAT), ZUS » Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie?

Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
jahangir





Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 15

Post2012-12-30, 11:40    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
Tak jak w temacie - jakie biura polecacie i dlaczego? Kilka miesięcy temu zdalnie zdecydowałem się na usługi niedrogiego biura rachunkowego i niestety rozczarowałem się w 100% zaległości w fakturach, z księgową nie było możliwości porozmawiać przez telefon tylko mailowo. Nie chcę podawać strony, bo oczerniać nikogo nie chcę, wątek założony po to, żeby przedsiębiorcy mogli sobie polecać biura, a przede wszystkim, żeby spali spokojnie w nocy Very Happy a Wy komu zlecacie prowadzenie swojej księgowości?
Reklamy
przedsiębiorca





Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 1

Post2013-01-30, 10:07    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
W Warszawie mogę polecić biuro Finanse Consulting. Małe, kameralne, dobrze się współpracuje, zawsze odpowiadają na pytania, po prostu idą na jakość, a nie na ilość. Polecam.
moderatorek07





Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 3

Post2013-02-24, 20:32    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
ja polecam to biuro z linku. sprawdzona i pewna lokalizacja Very Happy
miałem u nich wirtualny adres przez pewien czas, doþoki nie dorobiłem się mieszkania, a teraz dalej prowadzą mi księgowość
jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem na priv
adre





Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 1

Post2013-11-18, 20:29    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
Sprawdzone? A to jak sprawdzone to QualityDot z Warszawy. Dokładnie z ul. Środkowej. Moja przygoda z nimi zaczęła się dosyć dziwnie, że chciałem żeby zaprojektowali mi logo, a skończyło się na tym, że mam tam księgowość i wirtualne biuro.
Diana21





Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 13

Post2015-02-27, 13:43    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
Ja Ci mogę polecić kancelarie WIOL Smile Moja wieloletnia współpraca z tą kancelarią jest bardzo korzystna.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2015-03-03, 10:21    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
Ja to mogę jeszcze podsunąć namiar na biuro rachunkowe online. Wystarczy wejść na stronę business-tax.pl Jest ok, szybko, tanio, wygodnie. Chyba nie trzeba jakoś specjalnie polecać, bo to samemu trzeba sprawdzić.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2015-03-10, 13:11    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
"diana ja też korzystałem z Wiol, świetna współpraca Smile

A odnośnie całego tematu to chciałem powiedzieć, że jest masa mozliwości prowadzenia ksiegowości w firmie, można zatrudnić samodzielną księgową, która będzie do nas przychodzić w razie potrzeby, czyli okolo 2 razy w tygodniu. Świetnie się sprawdza przy firmie <30 osób. Dla większych firm polecam nawiązanie współpracy z dobrą kancelarią.

"
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2015-05-03, 21:43    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
Marlyyn napisał:
"diana ja też korzystałem z Wiol, świetna współpraca Smile

A odnośnie całego tematu to chciałem powiedzieć, że jest masa mozliwości prowadzenia ksiegowości w firmie, można zatrudnić samodzielną księgową, która będzie do nas przychodzić w razie potrzeby, czyli okolo 2 razy w tygodniu. Świetnie się sprawdza przy firmie <30 osób. Dla większych firm polecam nawiązanie współpracy z dobrą kancelarią.

"


Dochodząca księgowa mnie nie przekonuje. To business-tax o którym wspomniałem jest zawsze pod ręką, a takiej księgowa może nie mieć czasu, coś jej wypadnie, etc.
robenio2x





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 11

Post2015-05-04, 14:18    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
Co to w ogóle ma znaczyć ta dochodząca księgowa czy to jest jakiś zwrot wzięty z czegoś takiego jak chociażby właśnie słownik polsko - angielski..Zdecydowanie mnie też ona nie interesuję i po prostu to jest takie słabe dość rozwiązanie. Księgowa to trzeba mieć już na miejscu i trzeba właśnie od razu korzystać z jej usług takich lokalnych. Po co ma księgowa dochodzić? Lepiej jak dojdzie wasza żona :p
duldy





Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 8

Post2015-06-15, 19:07    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
Polecam biuro w Łodzi, które zajmuje się pełną księgowością i poradami prawnymi: Biuro Rachunkowe Łódź.
robenio2x





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 11

Post2015-06-30, 07:55    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
robenio2x napisał:
Co to w ogóle ma znaczyć ta dochodząca księgowa czy to jest jakiś zwrot wzięty z czegoś takiego jak chociażby właśnie słownik polsko - angielski..Zdecydowanie mnie też ona nie interesuję i po prostu to jest takie słabe dość rozwiązanie. Księgowa to trzeba mieć już na miejscu i trzeba właśnie od razu korzystać z jej usług takich lokalnych. Po co ma księgowa dochodzić? Lepiej jak dojdzie wasza żona :p



Domy mają to do siebie, że zawsze czegoś w nich brakuje i zawsze coś jest do wymian http://dompiekniedobrany.blog.pl/2015/02/24/zakupy-sprzetu-gospodarstwa-domowego/ jeżeli tak jest też u ciebie i potrzebujesz nowego sprzet, zapraszam
hana





Dołączył: 11 Gru 2015
Posty: 1

Post2015-12-11, 12:36    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukacie sprawdzonego biura w Trójmieście lub w okolicach to mogę polecić wam biuro rachunkowe Free-tax - księgowość Gdańsk, korzystam już z niego ponad 2 lata i naprawdę jestem zadowolony.. a cena usług przez ten czas wcale się nie zmieniła a wręcz na standardowe procedury otrzymałem korzystne zniżki..
ameba





Dołączył: 12 Paź 2015
Posty: 8

Post2015-12-23, 10:00    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
Polecam firmę ABAK, jeśli chodzi o prowadzenie księgowości, korzystam z ich usług od lat i nie miałem żadnych problemów.

abak.com.pl
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-01-18, 18:50    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że warto zainteresować się kompleksową obsługą typu http://www.ingksiegowosc.pl/ decydując się na takie rozwiązanie mamy pełniejszą kontrolę nad sprawami księgowym, pracuje dla nas dedykowany księgowy, obieg dokumentów jest elektroniczny, poza tym firma oferuje także usługi kadrowo-płacowe. Za pośrednictwem księgowości OnLine mamy dostęp do spraw obsługiwanych przez biuro, możemy też skontaktować się ze specjalistami.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2016-01-21, 04:54    Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie? Odpowiedz z cytatem
Dla mnie na medal jest biuro Kognitariat. Teraz tych biur pojawia się jak grzybów po deszczu, więc znaleźć wśród nich perełkę jest naprawdę trudno. Na szczęście mnie się udało.
Strona główna forum » Podatki firmowe: (PIT, CIT, VAT), ZUS » Sprawdzone biura rachunkowe - jakie polecacie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm