pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Sprzątanie biur

Sprzątanie biur

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2016-05-31, 10:42    Sprzątanie biur Odpowiedz z cytatem
Korzystacie z usług firm sprzątających biura, czy zatrudniacie kogoś na stałe? Co jest bardziej opłacalne?
Reklamy
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2016-06-01, 11:27    Sprzątanie biur Odpowiedz z cytatem
Do wielu biur, szczególnie tych małych i średnich nie opłaca się zatrudniać kogoś na stałe do sprzątania - lepiej wynająć do tego zewnętrzną firmę, jest to po prostu bardziej praktyczne i bardziej opłacalne. W Warszawie tutaj http://www.blysk.net/sprzatanie-biur,80 sprzątają biura - są całkiem elastyczni jeśli chodzi o godziny pracy.
justynka1





Dołączył: 02 Cze 2016
Posty: 2

Post2016-06-02, 22:25    Sprzątanie biur Odpowiedz z cytatem
ja tam wole zatrudnic jedna zaufana osobe
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-06-24, 12:32    Sprzątanie biur Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem w mniejszej firmie zupełnie nie opłaca się zatrudniać sprzątaczki na stałe. Bardziej opłaca się zlecić sprzątanie jakiejś zewnętrznej firmie - jest to coraz popularniejsze rozwiązanie. Jeśli w biurze są dywany lub wykładziny, to przynajmniej raz w roku warto też dodatkowo zlecić jakiejś innej firmie wyczyszczenie i wypranie ich, szczególnie jeśli w firmie panuje duży ruch - w każdym mieście są takie firmy, w Poznaniu np. http://www.pankarcher.pl
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-12-21, 03:44    Sprzątanie biur Odpowiedz z cytatem
Jestem podobnego zdania, lepiej zlecić usługi porządkowe firmie zewnętrznej, który dysponuje odpowiednim sprzętem i ma doświadczonych pracowników, to dużo bardziej się opłaca. Zobaczcie sobie firmę http://www.clarsystem.pl/o-firmie/ oni świadczą kompleksowe usługi, oprócz sprzątania, mają w ofercie ochronę mienia i sprzątanie terenów zewnętrznych. Działają na terenie całego kraju, mają swoje oddziały w większości dużych miast, warto się z nimi skontaktować.
adamborski





Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 36

Post2017-03-29, 10:55    Sprzątanie biur Odpowiedz z cytatem
ja zatrudniam Panią sprzątaczkę i dodatkowo co jakiś czas ( tak co 3 miesiące czasem nawet rzadziej) zamawiam karchera na czyszczenie wykładzin . Uważam że w biurze musi być czysto, spędzam tam jednak dużo czasu, a poza tym musi się jakoś biuro prezentować jak klienci wchodzą.
kayla





Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 41

Post2020-08-03, 11:48    Sprzątanie biur Odpowiedz z cytatem
U nas to samo. Czasem trzeba wyczyścić budynek również z zewnątrz i zamawiamy wtedy mycie elewacji Zielona Góra przez firmę ToMar. Trzeba dbać o atrakcyjny wygląd biura z każdej strony.
Strona główna forum » Hydepark » Sprzątanie biur
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm