pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Stop loss na forex

Stop loss na forex

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2017-02-09, 15:25    Stop loss na forex Odpowiedz z cytatem
Oczytuję się w temacie inwestowania na forex. Stop loss było mi znane już wcześniej, ale mam wrażenie, że nie do końca rozumiem wagę tego narzędzia. Wiele osób, z którymi rozmawiałem wręcz twierdzi, że zaczynanie na forexie bez stop loss to w zasadzie gwarancja szybkiego wyczyszczenia konta. Zgadzacie się z tym? Możecie wyjaśnić?
Reklamy
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2017-02-10, 22:09    Stop loss na forex Odpowiedz z cytatem
I dobrze wyczytałeś... To się tak naprawdę przydaje nie tylko na początek, a cały czas. W EasyMarkets dają to obligatoryjnie i to był jeden z powodów, dla ktorych korzystam z ich systemu. I nawet nie jest tak, że możesz tylko wyzerować konto - bez stop loss możesz jest nawet zdebetować. U wielu brokerów nie masz w regulaminie żadnego info o stop loss, nawet za dopłatą. Takich firm absolutnie nie bierz pod uwagę. W EasyMarkets dadzą ci nawet kilkadziesiąt procen premii przy pierwszej wpłacie, tak więc raczej zdecydowanie warto.
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2017-02-13, 15:10    Stop loss na forex Odpowiedz z cytatem
A z tą premią jak jest? Bez względu na kwotę? Dotyczy tylko pierwszej wpłaty? Później również pojawiają się jakieś dobre promocje?
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2017-02-14, 17:11    Stop loss na forex Odpowiedz z cytatem
Z pamięci dokładnie nie powiem, ale na poziomie koło 1000 USD było 50 proc. i się zmieniało w zależności od kwoty. A zresztą - wejdź na strone EasyMarkets na pewno masz na którejś zakłace dokładnie wykazane ile w poszczególnych przypadkach można dostać tej premii.
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2017-02-15, 15:12    Stop loss na forex Odpowiedz z cytatem
Znalazłem całą ofertę. Najbardziej opłaca się wrzucić na start $200 - $1000 bo wtedy dają 50% premii i tak właśnie zrobię. Oczywiście chętnie podzielę się ze wszystkim doświadczeniami. Pewnie początek łatwy dla mnie nie będzie. Szukam też kilku osób do konsultowania decyzji, ale to najbardziej muszę bliżej poznać branżę.
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2017-02-16, 20:39    Stop loss na forex Odpowiedz z cytatem
Kotka - ale jak już będziesz normalnie na systemie to też będziesz miał okazje do korzystania z promocji. Nie mówię, że jakoś wybitnie często - ale ja mam zawsze rezerwę kapitału, którą wpłacam, kiedy można dostać dobrą premię. Nie ma to dla mnie znaczenia kiedy dokonam wpływ, a jednak nawet 20-30 proc. premii robi już moim zdaniem dosyć dużą różnicę.
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2017-02-17, 15:04    Stop loss na forex Odpowiedz z cytatem
To najmniejszy problem, takie kwestie będę sobie śledził, ważniejsze, żebym widział wyniki i sens inwestowania kolejnej kasy. Najpierw muszę wypracowywać jakieś konkretne procenty.
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2017-05-16, 17:42    Stop loss na forex Odpowiedz z cytatem
I jakie wyniki? Moje doświadczenia pokazują, że kluczowe znaczenie ma wiedza i doświadczenie. Mam zaliczone szkolenie z podstaw tradingu, ale to było jakiś czas temu. W najbliższym czasie chcę jeszcze zrobić szkolenie z opcji waniliowych. Jak też chcesz się zapisać, to w bazie wiedzy, na stronie EasyMarkets, masz do tego specjalne pole. W poprzednią środę było ostatnie szkolenie, po prostu śledź pojawiające się daty. Czego się spodziewasz pod wyborach w Uk? Mnie bardzo ciekawi jak zareagują rynki. Teoretycznie funt powinien zyskiwać...
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2020-09-07, 18:41    Stop loss na forex Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się, wiedza i doświadczenie są ważne w przypadku inwestycji Forex. Ale trzeba posiadać aktualne informacje na ten temat, na przykład na początek można sprawdzić kursy walut online https://smarttrader.pl/. Notowania Forex są ważne, bo od tego zależy, czy zarobicie pieniądze, czy nie.
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Stop loss na forex
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm