pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna?

Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2016-02-17, 12:05    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
Jakiej szczoteczki używacie do mycia zębów? Elektrycznej, czy tradycyjnej?
Reklamy
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-02-17, 14:51    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
Według mnie elektryczna jest lepsza, jako że lepiej czyści zęby, a podobno także dokładniej usuwa płytkę nazębną - jedyna wada to chyba cena, choć słabszej jakości można kupić już za kilkadziesiąt zł. Ja mam szczoteczkę z Oral B. Tutaj http://zdrowszyusmiech.pl/szczoteczka-elektryczna-oral-b-najlepsza-szczoteczka-elektryczna-dostepna-na-rynku/ jest obszerne porównanie najpopularniejszych modeli z tej firmy.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-02-18, 09:25    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
Ja używam tradycyjnej, choć myślę też nad wypróbowaniem elektrycznej. Swoją drogą, ciekawe czy są jakieś oficjalne badania, pokazujące wyższość szczoteczek elektrycznych nad tradycyjnymi Wink
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2016-02-24, 17:32    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
Elektryczna lepiej czyści płytkę, ale jest przy tym droższa.
pinfrok





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 1

Post2016-02-25, 11:27    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
Ja tam zdecydowanie wole szczoteczki tradycyjne Smile
Fazi





Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 59
Miasto: Katowice

Post2016-02-25, 19:08    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
Tradycyjna tańsza, ale elektryczna mniej dokładna. Elektryczne też są różne, więc trzeba by sobie jeszcze odpowiedzieć na pytanie - która elektryczna byłaby lepsza?
fredy





Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 3

Post2016-02-27, 13:49    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
u mnie wygrywa soniczna i to bezprecedensowo. na avans.pl kupowałem z Orala. Nie rani mi tak dziąseł jak te obrotowe, niestety mam tak wrażliwe że umierałem z bólu ,te są spoko bo tylko lekko drgają. Przyjemne w użyciu. Teraz jest rabat do zyskania tutaj na kolejne zakupy http://www.avans.pl/lp,ocen-i-zyskaj
waleria





Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 4

Post2016-03-02, 16:13    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie. Mam dwie szczotki, elektryczną i dobrej jakości zwykłą szczotkę. Powiem szczerze, wolę zwykłą szczoteczką szczotkować zęby. I myje zęby naprzemiennie z elektryczną. Natomiast co sobie cenię ponad wszystkie szczotki to irygator do wypłukiwania przestrzeni miedzy zębowych. Ponieważ nie mogę używać nici dentystycznej. To naprawdę bardzo dobry zabieg, nie zastąpi go żadna, ale to żadna szczotka ani nici dentystyczne.
inka28





Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 21

Post2016-04-21, 10:22    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
ja mam jedną i drugą, co jakiś czas sobie zmieniam, ale to już kwestia przyzwyczajenia
mirja





Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 11

Post2016-05-03, 20:36    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
Elektryczna na co dzień, zwykła na wyjazdy.
murdoch





Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 20

Post2016-05-04, 02:42    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
elektryczna dużo wygodniejsza, dlatego elektrycznej.
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2017-09-08, 13:27    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
Co do elektronicznej szczoteczki, to może i jest droższa od zwykłej, ale też lepsza, choć osobiście polecałbym raczej soniczną - jest delikatniejsza, także świetnie nadaje się dla osób z wrażliwymi dziąsłami. Ta https://www.morele.net/szczoteczka-elektryczna-philips-sonicare-diamondclean-hx9352-04-755783/ od Philipsa ma świetne opinie.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2018-07-11, 17:44    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem warto zainwestować w szczoteczkę soniczną - i do domu i na wyjazdy idealna według mnie z kilku powodów - ma super prędkość (nawet do 96 tys obrotów na min), ta https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Oxygen-Biala-szczoteczka-soniczna-O-Sonic/2505 ma trzy tryby pracy i system DCT+, wodoszczelna i estetyczna a walka z osadem i płytka bakteryjną z taką szczoteczka to banalna sprawa. Jak raz się spróbuje to zostaje się jej wiernym na długo.
heniek





Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 56

Post2023-05-29, 14:47    Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Odpowiedz z cytatem
Przeglądając ofertę firmy Waterpik dochodzę do wniosku, ze i w dziedzinie dbania o higienę jamy ustnej też nastąpił ogromny progres. Znalazłem na ich stronie https://www.waterpikpolska.pl/ dobrej jakości irygator stacjonarny, bezprzewodowy, wybierający oraz szczoteczki soniczne, które cieszą się uznaniem na całym świecie. Zapoznajcie się z ich ofertą, to z pewnością pomoże w tej dyskusji.
Strona główna forum » Hydepark » Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm