pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Dyskusje o pracy » Szkoła a praca

Szkoła a praca

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mazi88





Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 33

Post2015-07-10, 15:32    Szkoła a praca Odpowiedz z cytatem
Waszym zdanie jaką szkołę wybrać aby nie mieć problemów później ze znalezieniem pracy??
Reklamy
bokce





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-10, 17:55    Szkoła a praca Odpowiedz z cytatem
Ale o jaki poziom edukacji Ci chodzi ? Bo przede wszystkim mi się wydaję, że jeśli chodzi o szkołę po gimnazjum to wybieraj sobie technikum bo wtedy już masz zawód i już normalnie możesz iść do pracy Smile jeszcze będzie dobrze jeśli pójdziesz potem na studia zaoczne a w między czasie zdobędziesz doświadczenie.
malaczarna88





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 11:42    Szkoła a praca Odpowiedz z cytatem
A ja bym na pewno szedł po gimnazjum do jakiejś do zawodówki. To na pewno byłby dobry wybór i to na pewno byłby ciekawy wybór. Z tego powodu, że akurat można zarabiać już ucząc się na praktykach. Podoba mi się to fest, że własna kasa byłaby do kieszeni.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2015-09-01, 21:24    Szkoła a praca Odpowiedz z cytatem
Według mnie przyszłościowe są takie kierunki jak budownictwo (http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/budownictwo), inżynieria produkcji, architektura, informatyka, transport. Ważne, żeby wybrać studia zgodne ze swoimi zainteresowaniami.
aleksyv91





Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-14, 20:40    Szkoła a praca Odpowiedz z cytatem
To zależy tak naprawdę jaki poziom. Jeżeli jakieś technikum chcesz jedynie skończyć to najlepsze będzie elektroniczno-informatyczne. Jak myślisz o studiach to idź do liceum na profil matematyczno-fizyczno-informatyczny, kuj matmę i fizykę i startuj na politechnikę. Wtedy tylko emigrować na zachód (Niemcy potrzebują zawsze spoooro inżynierów) i można na początku kariery robić już ładną sumę za pracę i przyuczenie tylko dlatego, że jesteś po politechnice i masz tytuł inżyniera na jakieś automatyce
aleksyv91





Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-14, 20:40    Szkoła a praca Odpowiedz z cytatem
To zależy tak naprawdę jaki poziom. Jeżeli jakieś technikum chcesz jedynie skończyć to najlepsze będzie elektroniczno-informatyczne. Jak myślisz o studiach to idź do liceum na profil matematyczno-fizyczno-informatyczny, kuj matmę i fizykę i startuj na politechnikę. Wtedy tylko emigrować na zachód (Niemcy potrzebują zawsze spoooro inżynierów) i można na początku kariery robić już ładną sumę za pracę i przyuczenie tylko dlatego, że jesteś po politechnice i masz tytuł inżyniera na jakieś automatyce
pepperparker





Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 5

Post2015-10-10, 18:44    Szkoła a praca Odpowiedz z cytatem
O jaką szkołę Tobie chodzi? Masz na myśli szkołę ponadgimnazjalną? Czy nauczanie po szkole średniej? Moim zdaniem obecnie bardziej przyszłościowe jest zakończenie technikum. Po skończonym technikum masz już fach, zawód w rękach. Po zakończeniu technikum masz taką samą szansę na pójście na studia, jak osoby po liceum. Jeśli jednak chodzi o kierunek studiów to odradzam humanistyczne. Zamiast studiów humanistycznych lepiej wybrać się na dobry kurs językowy. Najwięcej ofert pracy jest po studiach informatycznych.
Palukom





Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 3

Post2015-12-18, 12:47    Szkoła a praca Odpowiedz z cytatem
Kierunki techniczne są obecnie najpewniejsze i najbardziej pożądane. Ale wbrew pozorom humaniści też są w firmach potrzebni. Najlepiej wybierz coś, w czym się dobrze czujesz i rozwijaj swoje umiejętności. Powodzenia
Elenka





Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 43

Post2017-02-17, 21:23    Szkoła a praca Odpowiedz z cytatem
Myślę, że usługi są teraz w cenie. Sama się teraz zastanawiam nad kierunkiem masażystka w tej szkole: http://policealna.gowork.pl/oferta-edukacyjna/medyczna-szkola-policealna/masaz/warszawa . Ludzie są teraz tak zabiegani, że za chwile przyjemności są w stanie dużo zapłacić. Mam zamiar zakupić swoje łóżko do masażu i jeździć do klientów. Mam znajomego, który na tego typu usługach zarabia naprawdę dobre pieniądze.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 145

Post2017-07-05, 22:31    Szkoła a praca Odpowiedz z cytatem
Nie radzę tym się kierować przy wyborze studiów Smile
Strona główna forum » Dyskusje o pracy » Szkoła a praca
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm