pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Szkolenia dla firm w Krakowie

Szkolenia dla firm w Krakowie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 118

Post2018-12-16, 09:44    Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Interesuje mnie tutaj kwestia szkoleń dla firm w Krakowie. Jakie polecicie?

I czy jest możliwość zapisania sie na szkolenia w ramach unii europejskiej i dofinansowania?
Reklamy
pierr





Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 111

Post2018-12-21, 08:37    Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jakiego typu szkolenia Cie interesują ale polecam na przykład szkolenia jezykowe
przydatne są w każdej firmie z uwagi na to, ze na pewno pojawi sie wcześniej czy później sytuacja w której będziemy musieli porozmawiać z klientem obcojęzycznym
szkolenia takie organizowane są na wielu poziomach trudności i można postarać się o dofinansowanie o szkolenie konkretnie z języka angielskiego biznesowego
https://norton.edu.pl/szkolenia-dofinansowane/firmy-i-instytucje/
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2022-03-10, 09:37    Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
W sumie wiele szkoleń może się okazać bardzo dobrym pomysłem, jeśli chodzi o nasz rozwój. Ja sama w Human Skills sprawdzam szkolenia ze sprzedaży , ponieważ chciałabym się tym zająć, w sieci, ale i poza nią. Wiem, że nie będzie to łatwe, ale liczę, że koniec końców uda mi się to ogarnąć.
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2022-06-02, 11:13    Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Warto stawiać na przyszłościowe szkolenia, które przełożą się na rozwój Waszych firm. Wiem że na stronie tego portalu https://ki24.info/pl/652_materialy_partnera/25186_szkolenia-dla-firm---sprawdz-co-musisz-o-nich-wiedziec.html można znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat, więc koniecznie sobie tam zerknijcie, a na pewno nie będziecie żałować.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Szkolenia dla firm w Krakowie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm