pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Szkolenia z finansów

Szkolenia z finansów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-04-18, 21:35    Szkolenia z finansów Odpowiedz z cytatem
Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany szkoleniami biznesowymi z zakresu finansów, warto wziąć pod uwagę tę stronę. Mnie szczególnie zainteresowało szkolenia z zarządzania finansami dla niefinansistów oraz Jak czytać i rozumieć sprawozdanie finansowe małej i średniej firmy?
Reklamy
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-06-13, 20:22    Szkolenia z finansów Odpowiedz z cytatem
A ja z czystym sumieniem mogę polecić szkolenia sprzedażowe. Super sprawa ,jeśli szukacie tego typu szkolenia. Bardzo przydatne i efektywne. Zobaczcie na http://doceoszkolenia.pl/szkolenia-sprzedazowe/
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-06-27, 18:54    Szkolenia z finansów Odpowiedz z cytatem
W najbliższym czasie we Wrocławiu odbędzie się kilka ciekawych szkoleń biznesowych na które warto postawić, by się rozwijać.
Stanix91





Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 3
Miasto: Poznań, Polska

Post2016-08-11, 12:28    Szkolenia z finansów Odpowiedz z cytatem
A znacie jakieś miejsca gdzie są umieszczane ogłoszenia o szkoleniach za darmo lub takich dofinansowanych przez Unię Europejską?
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2017-10-28, 01:58    Szkolenia z finansów Odpowiedz z cytatem
Sprawdźcie sobie firmę Seka: https://www.seka.pl/oferta/uslugi-bhp-i-ppoz/audyty-systemow-zarzadzania/ z tego co wiem oni prowadzą różnego rodzaju szkolenia dla firm, oprócz tego doradzają w zakresie projektów unijnych. Mają oddziały na terenie całej Polski.
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Szkolenia z finansów
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm