pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Szkolenia z zarządzania

Szkolenia z zarządzania

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
duldy





Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 8

Post2013-01-11, 09:41    Szkolenia z zarządzania Odpowiedz z cytatem
Witam!

Właśnie podczas szukania w internecie rzuciła mi się w oczy informacja o szkoleniach z zarządzania. Jak sądzicie, czy warto iść na takie szkolenie, zwłaszcza, gdy nie ma się wykształcenia w tym kierunku? Bo ja myślę, że tak, ale chcę poznać też Wasze opinie.

Pozdrawiam Smile
Reklamy
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2013-01-11, 13:20    Szkolenia z zarządzania Odpowiedz z cytatem
Zalezy jakie szkolenie i przez kogo prowadzone. Jak masz pewnosc ze osoba prowadzaca jest dobra to wedlug mnie warto, bo zawsze czegos sie nauczyc.
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2013-02-04, 10:03    Szkolenia z zarządzania Odpowiedz z cytatem
Każde szkolenie jest dobre, bo podnosisz swoje kwalifikacje i wiedzę. Jak masz okazje to sie nawet nie zastanawiaj.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-07-16, 08:27    Szkolenia z zarządzania Odpowiedz z cytatem
Szkolenia to bardzo dobra forma rozwoju. Te z zarządzania również, bo pełnienie funkcji menedżera wcale nie jest proste. Akademia Menedżera http://akademiamenedzera.com/ ma bardzo fajne szkolenia biznesowe skierowane właśnie do kadry zarządzającej. Poczytaj, może akurat to to, czego szukasz.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2015-12-23, 02:47    Szkolenia z zarządzania Odpowiedz z cytatem
Szkolenia biznesowe to standard w większości firmach. Wiadomo, że wynagrodzenie to najlepsza motywacja dla pracownika, nie mniej jednak taki sposób podnoszenia kwalifikacji też satysfakcjonuje. Jeżeli jesteście zainteresowani, to na stronie http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/ znajdziecie szkolenia z prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji oraz autoprezentacji.
inka28





Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 21

Post2016-04-25, 13:51    Szkolenia z zarządzania Odpowiedz z cytatem
moim zdaniem bardzo fajne są szkolenia dotyczące rozwoju osobistego, po takich szkoleniach bardzo wiele ludzi wierzy bardziej w samego siebie i jest o wiele lepszym pracownikiem, bardzo dobre szkolenia prowadzi Mateusz Grzesiak, zobacz sobie jakie ma opinie mateusz grzesiak i być może takie szkolenia okażą się kluczem do sukcesu zarówno dla pracodawców jak i pracowników
Marek80





Dołączył: 07 Lis 2015
Posty: 25

Post2017-05-09, 00:04    Szkolenia z zarządzania Odpowiedz z cytatem
duldy napisał:
Witam!

Właśnie podczas szukania w internecie rzuciła mi się w oczy informacja o szkoleniach z zarządzania. Jak sądzicie, czy warto iść na takie szkolenie, zwłaszcza, gdy nie ma się wykształcenia w tym kierunku? Bo ja myślę, że tak, ale chcę poznać też Wasze opinie.

Pozdrawiam Smile


Jak masz czym zarządzać to czemu nie Smile A tak poważnie, podnoszenie własnych kwalifikacji to obecnie wręcz obowiązek. Zawsze coś z takiego szkolenia zostaje a i do CV jest co wpisać.
Sam jestem po serii szkoleń z Lean organizowanych przez LMCG (lmcg.com.pl) pomagającą nam przy wdrażaniu szczupłego zarzadzania w firmie. Dla mnie były nieodzowne by opanować korzystanie z narzędzi Lean i jeszcze tę wiedzę przekazać pracownikom.

Ostatnio zmieniony przez Marek80 dnia 2019-01-04, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2017-05-19, 19:38    Szkolenia z zarządzania Odpowiedz z cytatem
Zerknij na szkolenia tej firmy http://mindsupporters.com/szkolenia/ - maja mega doświadczenie i zwykle wybierają tematy tak, by służyć słuchaczom w 100% i by mogli oni wykorzystać zdobyta wiedze w praktyce, a to się liczy.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2017-10-28, 01:56    Szkolenia z zarządzania Odpowiedz z cytatem
Wiem, że firma https://www.seka.pl/oferta/uslugi-bhp-i-ppoz/audyty-systemow-zarzadzania/ organizuje różnego rodzaju szkolenia, to chyba jedna z większych i bardziej doświadczonych tego typu firm w Polsce. Poza tym mogą doradzić w kwestii projektów unijnych, szkoleniowych oraz inwestycyjnych.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Szkolenia z zarządzania
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm